şükela:  tümü | bugün
  • şuradan görebileceğiniz polislerdir

polislerin başka öğrencileri gözaltına alabileceği buna karşı yapılacak bir protesto yürüyüşünü engellemek için okula alındığı konuşuluyor.

edit:odtü medya topluluğundan anlat hocam adı altında 2 kişi şu videoyu paylaştığı için haklarında soruşturulma kararı alınmış.
  • tanım: kanun tanımaz odtü'lülere kanunları öğretmek üzere orada olan şerefli türk polisleridir.

edit: özel mesaj atarak görevli polislere ve eşlerine küfür eden odtülü teröristleri gerekli mercilere bildirdim. devletin oraya girerek ne kadar doğru yaptığının kanıtı olsun. terör yuvası odtü bir an önce millileştirilsin. aşağıda odtü'ye giren polislerin eşlerine küfür eden sözlük yazarının ekran görüntüsü var. polisin kiminle mücadele ettiğinin en güzel kanıtı budur sanırım.

ekran
  • ankara'nın en değerli arazisine sahip odtü ile neden uğraşıldığını hala anlamayanlara söylenecek söz yok.

yakın gelecekte odtü yavaş yavaş yok edilir ve o güzel çam ormanlarının yok edilip yerlerine kule ve avm'ler doldurulacağını görmek hiç zor değil.

artık kimse zaten hiç bir olaya tepki gösteremez hale de geldi.
  • şuradan görülebilecek kanuntanımaz öğrencilere müdahale etmek için kanunsuz görevlendirilmiş polislerdir.

aaa pardon pardon linkteki tüm öğrenciler başörtülüymüş?!? muhafazakar yazarlardan alıntı falan yapmışlar hatta. ama muhalifler bi yandan?!?! nasıl olur lan odtü komple terörist diyordunuz?

demek ki olay sol-sağ değil, aydınlık-karanlık çatışmasıymış değil mi? istediğinizi yapın, "fikirler cebir ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez."

"biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir. "

bu sözlerin değerini bilmekten veya bilmemekten ibaret aslında tüm olay.
  • polisin orada olmasının sanılanın aksine bir müdahale için olmadığını düşünüyorum zira kampüs zaten boş durumda. öğrenciler ve mezunlar evlerine çoktan gittiler. sebebi bir gövde gösterisi olabilir desek de boş kampüste polis dolaştırmak nasıl bir gövde gösterisi olacak muamma. belki afişlerden dolayı büyük yerlerden baskı gelmesin diye birileri ''ben önlem aldım'' havası yaratmak istemiş olabilir.

polis kanunlara tabidir, emir ile oraya gitmiştir, kimsenin orada polise bir laf edeceğini sanmıyorum. boşuna gerginlik yaratmanın anlamı yok. memur arkadaşlarda kampüs içerisinde sıkıntı stresten uzak biraz vakit geçirirler, moralleri yerine gelir. huzur herkesin hakkı.
  • mezun olup diplomasını almış öğrencileri bulmak için odtü'ye girdiği iddia edilen polisler.

mezun olmuş öğrenciyi okulda nasıl bulmayı planlıyorlar merak ettim.
  • konudan bağımsız olarak söylüyorum, bu başlık altında bol bol odtü'ye girememiş ve giremeyecek kıskanç çomarların entrylerini okuyacaksınız. bilmiyorlar ki kendilerine götümüzle gülüyoruz.
  • digerleri gibi bunlar da, vatani ve vatandasi degil, sarayi ve yandaslarini korumakla gorevli milisler.
  • teknik ve mühendislik bilimleri hariç diğer bölümleri odtü den ayırarak bu boş beleş insanlardan odtü kurtulur.

zaten teknik üniversitede sosyoloji ne felsefe ne aq