şükela:  tümü | bugün
  • biriniz şu sinir bozucu oç'nu ıp adresi ile uçursun. aq çocuğu boş boş favlamaktan başka bir şey yapmıyor.
  • çok kızılmaması gerektiğini düşündüğüm lebron takıntılı hesap.

belli ki bu arkadaş yatağa bağımlı, bacakları tutmayan bu sebeple evden dışarı çıkamayan birisi. görünüşe göre zihinsel birtakım problemleri de var. hayatta tutunduğu tek dalı lebron. bütün gün evinde yapabildiği tek eğlencesi yüzlerce yeni hesaplar açıp lebron haterları diye listelediği kişilerin entrylerini favorilemek.

toplumca bu tür engelli, sakat bireylere destek olmalıyız.
  • dostum artık ne kabussun ne de sinir oluyorum sana... sana yazılan entry'lerden de göreceğin üzere artık sağlığından ve hayatından şüphe ediyoruz, acıyoruz sana. yardıma ihtiyacın varsa cidden diyorum bunu bizlerle paylaşabilirsin.

bak zaten lebron'un da eski tadı yok. o da bitti. o da yavaş yavaş çekiliyor kenara. hater oluncak bir tarafı da kalmadı... o yüzden sen de bırak bu sevdayı artık ve kendi hayatına odaklan.
  • ben hayatımda bu kadar takıntılı biri görmedim.
    3 yıldır adam lebron finalde gswye kaybettiğinden beri bir yapıştı o gün bugündür bırakmıyor.
    benle birlikte rahat 200-300 kişiyi listelemiştir.
    liste yapıp badiye ekleyip ordan favlıyor teker teker her yeni entryi.
    her gün lebron james başlığınıda takip ediyor yeni listeye adam alınacak varmı diye.
    listesine girmeniz çok kolay lebron james hakkında en ufak eleştirinizle bundan 3 favınız garanti.
    listeden çıkış yok adamı sözlük uçursada geri geliyor aynı listeyi badiye ekleyip devam ediyor kaldığı yerden.
    gerçekten sözlük tarihine geçecek.
  • ananı babanı lebron james siksin. rahat bırak lan insanları.
  • üç yıldır falan peşimde. zerre umrumda değil. umarım bir script vasıtasıyla yapıyordur bu yaptığını. yok, eğer kendi uğraşıyorsa en kısa zamanda bir iş bulur umarım.

bu kafayla lebron denen dallama aktifken yazar da olamayacak zaten.
  • saol reyis sen de olmasan favlayanimiz yok.
    üzülsem mi sevinsem mi bilemedim amk
  • bot