şükela:  tümü | bugün
  • beverly hills'in posta kodu sanırsam.
  • (bkz: 80630)
    (bkz: 24601)*
  • cw'nun yeni sezon dizisi.
  • (bkz: 90125)
  • 2 eylül'de amerika'da yayinlanmaya baslayan 90210'un spin off'u. kelly ve brenda karakterleri diziye ilginc bir sekilde paste edilmis, izleyenleri 90'li yillara götürüp "biz bu kadar salak miydik ki bu diziyi izlediydik?" dedirten yapim. belki de bizim dublaj sanatcilari ses ve tonlamayi öyle yapmislar ki o zaman, dizi karakterlerine +50 puan iq destegi olmus.
  • brenda ve kelly'nin yanı sıra dylan mckay'ı görmek istediğim dizi
  • mehmet ali erbil'li, seda sayan'lı, kibariye'li filmlerin hababam sınıfı adını kullanmaları ne kadar ayıp ve yazıksa, bu dizinin adının 90210 olması da bir o kadar ayıp ve yazıktır.
  • brendanın güzel hatrı için öyle böyle onbirinci bölümüne ulaştığım vakit kaybı. yeni nesil bebelere hiç bişi demiyorum, her dizide aynı rolü tekrarlayan niptaktaki kız hariç. hele başrole layık gördükleri cızırtı hatun, hala uyuz olduğum kelly kadar bile olamaz.
    kellyde ayrı bir salaklık unsuru zaten. bu kadar tiksindiğim bir karakterin çıka çıka nerdeyse meslektaşım oluvermesi kaderin oyunu mu yoksa? ilk bölümlerde daha pespayeydi şimdi biraz saçını falan katlı kestirmiş ama hala aynı mal surat ifadesi.
    anne baba ayrı bi itici zaten, obama'ya yağlama olsun diye zenci evlatlık edinmeleri daha da eğreti durmuş. asıl eğreti duran 26 yaşında birinin hala gençlik dizileri izlemesi tabi.
    1 bilemedin 2 sezon ömür biçiyorum.
  • eskisini bilmem ama yenisi gayet keyifli bir dizi olmus. eger fazla kurcalanmassa hatalar goze carpmadan vakıt gecırmek ıcın ızlenebılır. pahalı arabalar, guzel mekanlar amerıka daki lise kavramını tam olarak yansıtmasa da boyle bir dunyanın da var oldugu gercektir.. jessica stroup a da soyleyecek soz bulamıyorum nasıl rol yaptıgı umrumda degil sabaha kadar izlerim.

edit: herkes çirkinleşti.