şükela:  tümü | bugün
 • can-kat \ çek git

  klibiyle olsun, müziğiyle olsun yarattığı duygu silsilesiyle keza, mamaafih sözlerindeki ahenk olsun, yani olmaz böyle bir şey. can-kat bizim corc maykıl'ımız olduğu kadar, 90'arın sıkıcı ve rutinleşmiş pop müziğine yeni bir soluk getiren en duygusal kahramanlarımızdan biridir.

  bu güzide eserin tadına varmak için buyrun

  https://www.youtube.com/watch?v=ujuahassauy
 • can-kat \ şıt (shit) kız

  can-kat bu parçasında bi sikimden anlamayan bir kızı, bok kafalı kız, bir bana baksana bir şey anlatıcam diyerek nazarı dikkate davet etmektedir. klip eğlenceli, parça sürükleyici fakat kız şittir. o yüzden can-kat dillere düşer, rezil olur. her severe tavsiyemizdir.

  aha da link

  https://www.youtube.com/…b3trayg-gute3npjyd_bpu8vls
 • can-kat'ın bu şarkılarını çağının ötesinde olarak tanımlayan bi insanın, usta sanatçının "seç de al" şarkısını es geçmeyi kabul etmesi kabul edilemez. özellikle şarkının arasındaki rap bölümündeki "sigarayı içme" sözleri bizi anlımızdan vuruyür. bence şarkı denen şey, klasik müzik anlamında konuşuyorsak eğer, sadece budur.

  bilen bilmeyene dinletip onu o gece seçip alsın:
  https://www.youtube.com/watch?v=0vq8zwaw-c0
 • şu an adını hatırlayamadığım bir sanatçı vardı. kördü, bir barda oturuyordu. etrafında kızlar vardı. güneş gözlüğü takmıştı. biraz şişmancaydı. ama kassa kilo verir yani. var ya. işte o gerçekten mükemmel ve çağının ötesinde bir şarkıydı. unutulmaz bir şarkıydı. ama hatırlamıyorum.
 • sanırım can-kat sözlüğümüzde yazmaya başladı. yeni albüm çalışmalarına "start verdi".
 • izel - hasretim

  arkadaş sanki bugün yapılmış gibi o nasıl müzik altyapısıdır. o klibin kalitesinde bugün bile klip çekilmiyor.

  not: yetkili abilere sesleniyorum bu klibi de restore edin. hd edin. birşeyler edin bu klip tekrar yayınlanır hale gelsin!!

  nerede bu devlet nerede bu insanlar?

  nerede lan bu reha muhtar?

  edit: sözlükçü bir dostun düzeltmesiyle denizleri aş da gel > hasretim şeklinde değiştirildi. kamuoyunun bilgisine sunulur.
 • deniz arcak'ın zehir ettin şarkısı globelleşen dünyada unutulan yamyamlığı özümsemesi ve çağrıştırması açısından çok klasik bi eser. bi arkadaş hatırlattı idi imis ise dir nedir midir nedir o işte. umay umay vardı. o da güzel şarkı yapmıştı ama twitter'daki karakteriyle sıradanlığın dibine vurdu.

  asıl benim merak ettiğim erdal - emel'in ikilisindeki çilli emel'in erdal'dan ayrıldıktan sonra söylediği ve meme uçlarının göründüğü bi bi sikilik sezen aksu şarkısı vardı acaba o hangisiydi. çölde geçiyodu şarkı. küçülttürme ameliyatından önce. onu aradığımız anlar oluyor.
 • (bkz: sonuna kadar)

  edit: bu arada can kat'a yazarlığı hayırlı olsun. bundan sonra zaten can çekişmekte olan fatmagül formatın ırzına daha fazla geçmemesi dileğiyle.