1. türk filmlerinin başı çektiği liste. bu filmler aynı zamanda sabahçı öğrencilerin öğleden sonralarını doldururdu ve soğuk kış günlerinde öğle sonralarının yegane eğlenceleriydi. türk sineması kültürüm bugün gelişmiş bi halde ise bunu bu furyaya borçlu olduğumu belirtmek isterim.

(bkz: ah nerede)
    (bkz: tarkan)*
    (bkz: bizim kız)
    (bkz: delisin) vs.

diyeceksin ki bunlar diğer kanallarda yayınlanmadı mı? evet yayınlandı, amma velakin ben hep star'da izlemişimdir bu filmleri. hele ah nerede'yi star 15 günde bi yayınlamazsa kanalın durumundan endişe ederdim. bu filmlerin bi ortak yönü de genellikle gülşen bubikoğlu tarık akan filmleri olmasıdır.
  2. mistik pizza diye bir film vardı. filmdeki peynirleri sünen pizzayı hala unutamıyorum.

sonracıma örümcek korkusu vardı.

arılı marılı, arabaya arıların saldırdığı bir film vardı.

toprağın altında vızır vızır giden deve gibi solucanımsı yaratıkların bir kasabayı işgal edişi vardı. o filmde manyak silahları, bombaları olan bir adam da vardı. solucana oltayla bomba yedirip patlatmaya falan çalışıyorlardı.

temel içgüdü nasıl unutulur, hem de sansürsüz mansürsüz gösterildi.
  3. bi film vardı demir yiyerek büyüyen sevimli bi yaratığın hikayesiydi.o da bunlara örnek olarak gösterilebilir.tuzlu suya girince yok oluyodu falan.adını bi hatırlasam.yardım et sözlük..

edit:filmin adı galgameth'miş grunger'a sonsuz teşekkürler..

90'lı yıllarda star tv'de sıkça yayınlanan filmler hakkında bilgi verin