• ve yaz tatilindeyken düşünüldüğünde insanı dehşete düşüren gerçektir.

925.000 kişiyi devlet 3 ay boyunca ekmek elden su gölden bakıyor. hazineye yaptığı yük cabası. yakında 1 milyonu da bulacaklar bu gidişle. işimiz zor kısacası.
  • öğretmenler yazın maaş almazsa kirasını nasıl ödeyecek? borçlarını nasıl ödeyecek? çoluk çocuğuna nasıl bakacak? hastasınız lan siz.
  • öğretmen olmaya çalışıp muhtemelen beceremeyen bir sığırdan öğrendiğimiz durum.
  • ilgi çekmeye çalışan, zamanında muhtemelen lisede öğretmeni tarafından itin götüne sokulan, öğretmenlerin aldığı 3100 liranın peşine düşen beyinsiz birinin beyanı.
  • bir amın oğlu beyanı.
    tutan mı var seni, sayın amına koyduğum?
    eğitim fakültesi işte orada, gidip sen de öğretmen olsana.
  • tek tek kafaları mı saydın? adet nedir?
    aslında suç ne bunda ne bunu doğuranda.buna yeterli eğitimi verememiş öğretmenlerin yüzünden bu hale gelmiş.
  • arkadaşım artık aöf'den de öğretmen olabiliyorsun.

madem o kadar kolay geliyor buyur ol tutan mı var ?

ben 4 ay bir yerde öğretmenlik yaptım da canımdan bezdim ergenle uğraşmak nedir bilmeyen sığır beyanı ciddiye almayın .
  • ulan her biri her sene sadece 1 tane, dünyada kendi kategorisinde ilkler arasına girecek, kaliteli, idealist, dahi vs. öğrenci çıkarsa ülke ihya olur ama bizim öğretmenler için ( istisnalar olabilir ) önemli olan dersi anlatıp bir an önce öğretmenler odasına gidip çay yudumlamak, emeklilik ve maaş muhabbeti yapmak.
  • tamamının yattığını zannedenler olduğunu gördüğümüz başlık,
    sanırım eğitimi sadece okulda ders saatlerinden ibaret sananlar var. program hazırlama, mevzuat geliştirme gibi bir sürü yapılması gereken iş var. hatta pek çok köy okulunda boyanacak, tamir edilecek binalar var. bunlar havadan gelmiyor.
    mesela ben şu anda yaklaşık 50 tane öğretmenle birlikte program geliştiriyorum
    insan karşısındakine bakınca kendi yansımasından birşeyler görür derler.
    bence herkes kendisine bakmalı
hesabın var mı? giriş yap