şükela:  tümü | bugün
 • linkte görülebilecek yazardır. https://eksisozluk.com/…urprizi&d=2018-05-10&o=edel

  onca kaliteli yazar, bir adet gg'den veya tanım olmayan entry'den uçarken ve sayısız kaliteli çaylak yıllarca sıra beklerken 93 entry'si silinmiş bir yazar neden uçurulmaz?

  not: yazarın kendisi hariç "diğer kullanıcılar olarak" bizim gördüğümüz silinme geçmişinin muhteviyatı tamı tamına 93 adet entry'den oluşuyor. tıklayın, bakın. kendi kendine sildikleri bize görünmez, onun kategorisi ayrıdır, adı üstünde kendi kendine diye gruplandırılır. bilmeden konuşmuş yine birileri. hani formata, tanıma uzaksınız da bari bu kadar belli etmeyin hahaha! ayrıca sözlük'te 93 entry'si silinmiş birini ilk kez görüyorum. binlerce entry'si olan başka yazarların tek gg'den veya tanımsız entry'den uçtuğunu gördük. sayı saymayı bilmeyen, eşinin bile yüzüne bakmadığı, kırk yaşında, hayatta kendine ev kadınlığından başka yol çizememiş kezbanların bunu anlayabilmesi zor demek ki. zaten bugüne dek neyi anlayabildiler ki? ;)
 • oldukca mizah malzemesi cikarilabilir bi durum (cem yilmaz filmlerinden de komik). benim bu kadar entry'm silinse (silinse derken moderasyon silse yani) inatlasmam yani, ben de yazmiyorum (sozlukte yazmamaktan bahsediyorum, normal kalem kagitla yazarim) der birakirim.

  dikkatimi ceken de su (dikkat dedim de gozume carpti yani); tanim, tanim devami, ornek, alinti ya da bkz. degil gerekcesiyle silinmis bir cogu (bir cogu dediysem hepsi gibi bi sey) . yani bu birinci kural, sozlugun abece'si resmen ( abece'si alfabesi yani).
 • zeka kupu ve ozgurluk sevdalisi bir suser'in actigi baslik.
  bahsettigi kisi (verdigi linkten de apacik gorulecegi uzere), ben oldugum icin yaziyorum:

  2286 entry'm var. 2286+93 entry'den, 93unun silinmis olmasi (kimilerini kendim sildim, bu da goruluyor), istatistiki olarak buyuk bir oran degil (bkz: egitim sart).

  kaldi ki zeka kupcugu, ne (bkz: lord eddard stark) hakkinda ne de baska trollerin ucurulmamasi hakkinda kelam etmezken, neden benim ucurulmamami sorguluyor?
  kendisine, sozluge uygun olmadigimi dusundurten kistaslar neler ve bu kistaslara uymayan baska hangi suserler hakkinda benzer sikayetini dile getirmis? genel olarak, dusuncelerimi ozgurce ilan etmeme mi karsi? nedir?

  bugunku ekurisi (bkz: hik deyicisinin pik deyicisi) de, bu demokratik (!) eyleminde kendisini yalniz birakmamis (birbirinize cok yakisiyorsunuz, lutfen ayrilmayin).

  ne demistik, tatminsizlik zor: (bkz: #76830016).

  not: abla tavsiyesi, bazen karsinizdakini rezil ettiginizi sanirsiniz ama aslinda kendinizi rezil edersiniz, dikkat edin (ekurisinin yasi da var ama, neyse).