şükela:  tümü | bugün
  • oldukca mizah malzemesi cikarilabilir bi durum (cem yilmaz filmlerinden de komik). benim bu kadar entry'm silinse (silinse derken moderasyon silse yani) inatlasmam yani, ben de yazmiyorum (sozlukte yazmamaktan bahsediyorum, normal kalem kagitla yazarim) der birakirim.

dikkatimi ceken de su (dikkat dedim de gozume carpti yani); tanim, tanim devami, ornek, alinti ya da bkz. degil gerekcesiyle silinmis bir cogu (bir cogu dediysem hepsi gibi bi sey) . yani bu birinci kural, sozlugun abece'si resmen ( abece'si alfabesi yani).
  • zeka kupu ve ozgurluk sevdalisi bir suser'in actigi baslik.
    bahsettigi kisi (verdigi linkten de apacik gorulecegi uzere), ben oldugum icin yaziyorum:

2286 entry'm var. 2286+93 entry'den, 93unun silinmis olmasi (kimilerini kendim sildim, bu da goruluyor), istatistiki olarak buyuk bir oran degil (bkz: egitim sart).

kaldi ki zeka kupcugu, ne (bkz: lord eddard stark) hakkinda ne de baska trollerin ucurulmamasi hakkinda kelam etmezken, neden benim ucurulmamami sorguluyor?
    kendisine, sozluge uygun olmadigimi dusundurten kistaslar neler ve bu kistaslara uymayan baska hangi suserler hakkinda benzer sikayetini dile getirmis? genel olarak, dusuncelerimi ozgurce ilan etmeme mi karsi? nedir?

bugunku ekurisi (bkz: hik deyicisinin pik deyicisi) de, bu demokratik (!) eyleminde kendisini yalniz birakmamis (birbirinize cok yakisiyorsunuz, lutfen ayrilmayin).

ne demistik, tatminsizlik zor: (bkz: #76830016).

not: abla tavsiyesi, bazen karsinizdakini rezil ettiginizi sanirsiniz ama aslinda kendinizi rezil edersiniz, dikkat edin (ekurisinin yasi da var ama, neyse).