şükela:  tümü | bugün
 • capital radio istanbul yeni frekansi.
 • bir süredir(bkz: iki üç aydır) arabada ve evde oldukça sık dinlediğim radyo frekansı. sakinli yabancı müzik yayını yapıyorlar ve bazen shazam dan üst üste 3-4 şarkının ismini öğrendiğim oluyor. en güzel yanıysa hiç bir konuşma reklam olmaması.
  istanbul'da 99.4 te dinlediğim radyonun asıl ilginç yanı ise aslında böyle bir radyonun olmayışı. bu frekanstan bir dönem capital radyo yayın yapmış sonra maximusic olmuş maximusic de wikipedi'nin tanımı ile 15 ocak 2016 tarihi itibariyle yayınına son vermiştir. bir de kral world olmuş gibi bir takım bilgiler var ama sanırım 99.4 kral world'ün başka bir şehirdeki frekansı.
  teorim: birileri frekansı işgal etmiş ve kaçak yayın yapıyor (çok güzel yapıyor)

  sonuç olarak: istanbul'da 99.4 frekansında reklamsız konuşmasız güzel müzik dinleyebilme şansımız var.
 • inanılmaz ama aylardır oldukça iyi müzik yayını yapıyorlar, üstelik de reklamsız. umarım bir gün göçüp gitmez. çok korkuyorum.
 • şu zamana kadar radyodan aldığım en büyük hazları yaşatan frekans. inanılmaz bir müzik kültürleri, süper bir akışları, reklamsız yayınları var. umarım bir gün kapanmaz ve eğer kim yayın yapıyorsa dijitale de yansıtır. bir anda underground hip hop dinlerken birden funky'e geçiş yapıyorsunuz, ardından kendinizi indie elektronik dinlerken buluyorsunuz. kafalarda tek soru beliriyor; "lan benim bu kadar geniş müzik kültürüm var mıydı?", varmış sevgili sözlük. sadece iyi müziğe denk gelmemişiz. bu frekans ise iyi müziği ayağımıza getiriyor. bunun gibi bir diğer radyo ise; (bkz: radio line)
 • kim yapıyosa allah razı olsun. ne muradı varsa versin.