• bilgisayara taktığım skystar 2 ile tesadüfen keşfettiğim, gerçekten türkiye de olup olabilecek en klas radyo istasyonu. benim playlistte doğuş grubu altında maximusic olarak geçiyor ama netten arastirdiginizda böyle bir radyonun olmadığını kesfediyorsunuz. ilginç hakikaten.
  • (bkz: radyo babylon)
  • maximusic radyo frekansıdır.
  • şu zamana kadar radyodan aldığım en büyük hazları yaşatan frekans. inanılmaz bir müzik kültürleri, süper bir akışları, reklamsız yayınları var. umarım bir gün kapanmaz ve eğer kim yayın yapıyorsa dijitale de yansıtır. bir anda underground hip hop dinlerken birden funky'e geçiş yapıyorsunuz, ardından kendinizi indie elektronik dinlerken buluyorsunuz. kafalarda tek soru beliriyor; "lan benim bu kadar geniş müzik kültürüm var mıydı?", varmış sevgili sözlük. sadece iyi müziğe denk gelmemişiz. bu frekans ise iyi müziği ayağımıza getiriyor. bunun gibi bir diğer radyo ise; (bkz: radio line)
  • inanılmaz ama aylardır oldukça iyi müzik yayını yapıyorlar, üstelik de reklamsız. umarım bir gün göçüp gitmez. çok korkuyorum.
  • henuz reklam ile karsilasmadigim, gayet guzel ve cesitli calan radyo istasyonu.
    rock fm kapandiktan sonra bosta kalan hafizaya yerlesti umarim kalici olur.
  • kim yapıyosa allah razı olsun. ne muradı varsa versin.
  • eğer yanılmıyorsam istanbul için bu frekanstan radyo babylon yayın yapmaktadır. akşam trafiğini çekilir kılmaktadır çalma listeleri ile.
    *
  • güzel caz müzik çalıyor şuan, kalıcı olur dilerim de kanalın ismi yok
  • su anda yayinin takildigi frekans. umarim sonuna gelmemisizdir.
hesabın var mı? giriş yap