şükela:  tümü | bugün
  • fıstıklısını babama iteleyip, diğer ikisini mideye gömdüğüm cheetos. cipslere selam, kampanyaya devam.
  • bifteklisini sevmediğim için, isteyen üçlü cheetos sahipleriyle fıstıklı yahut peynirli ile bifteklisini takas edebileceğim cips(ler).
  • her paketten kola hediyesi çıkan diğer marka kadar olamamış kampanya.
    ayrıca zararlı lan bu şeyler. bu gün ucuza satıp alıştırırlar, yarın bağımlı olur,uğruna her şeyi yaparsınız.
  • bir paketi 33 kuruşa gelmektedir.
    (bkz: einstein detected)
  • iki paketi 66 kuruşa gelmektedir.

(bkz: baran detected)
  • havayı bile parayla satacak deselerdi inanmazdım dedirten durumdur. patatesin kilosu 1 lira. demek ki gerisi hava civa. ambalaj dolusu hava 1 lira.

edit: içindeki patates değilmiş.
    edit: ayrıca hava değil, azotmuş.

aydınlatanlara binlerce teşekkür. sizi seviyorum türkiye. tamam eksilemeyin artık.
  • çok seviyorum arkadaş. pringles a değişmem o cheetos peynirliyi.
    ama işin sağlık boyutu var tabi birde. maalesef bu zıkkım obezite sebebidir. diğer sağlıksız yanlarını saymaya kalksak sabah olur zaten. fakat ülkenin yeni nesili zaten tombiş tombiş dolanırken bir de buna dadanırlarsa yazık olur çocuklara.
  • 1 kuruş indirim yapılmaktadır.
  • - biraz geriye gidiyorum, 1985, tombi...

şaka bir yana, en çok tercih edilen peynirli, biraz daha az tercih edilmesine rağmen yine de satan bifteklinin yanında hemen hemen hiç tercih edilmeyen fıstıklıyı itelemek amacıyla yapılmış bir kampanyadır. tek çeşitten üç tane paketlesinler, görülecektir ki %80 peynirli, %18 biftekli, %2 fıstıklı tercih edilir.

kaynak götüm. takdir edersiniz ki kaynak oldukça büyük. peynirli çitos hastasıyız diyoruz.