şükela:  tümü | bugün
  • akli basinda entry`leri olan bir sozluk yazari...
    begenerek entrylerini okudugum yazar...
    besiktasli olmasi , zaten nasil onurlu ve efendi oldugunu gosteriyor...

bu arada:
    yukaridaki gibi, ota boka engelle yazan , nick`i ne bok oldugunu gosterir sozde yazarlara bakmayin!
    bunlarin ozgurlukcu anlayisina sokayim!
    sansurcu, despotik tipler iste!
    asil onlari engelleyin!
  • efsane bir yazar. ben ömrümde hayatımda bunun gibi bir galatasaray düşmanı görmedim. bir insan her entryde mi galatasaray’a giydirir. bu nasıl bir inanç nasıl bir nefret. bazı galatasaray maçlarında bakıyorum 4-5 defa giydiriyor galatasaray’a bambaşka alakasız yerlerde yine galatasaray’a giydiriyor. beşiktaş maçında fenerbahçe maçında hatta neredeyse real, manu maçlarında bile galatasaray’a giydirmiş. adam bir şekilde galatasaray’ın şampiyonluğu kaybedeceğine inanmış resmen.
  • mesaj kutusunu kapatmış ezik tinerci. hayatımda bunun kadar ağır ezik, trol, aldığı nefeste bile ''galatasaray'' diye haykıran bir galatasaray düşmanı görmedim. bugün oynanan galatasaray beşiktaş maçından sonra herhalde 10 gün sıçamaz. en az 3 gün uykusuzluk garanti diyorum.
  • doğruları söylediği için bazılarını fena kudurtan yazar. öyle ki bir entry girip, üç saat sonra geri gelip edit yapacak kadar kafaya takıyor herif. bazısı da bir maç yüzünden uyuyamayacağını falan sanıyor, birazdan osura osura uyuyacaktır :)

ha bir de ilk bahsettiği herif ona buna nickinin arkasına saklanarak bilmemne çocuğu deyip kaliteden bahsediyor. gerizekalı :)

gidin galibiyetinizi kutlayın arkadaşım, manyak mısınız? bu eziklikle hayat mı geçer :)
  • candaş tolga’nın işçisi.
  • karşıdan bir tinerci gördüğünde yolunu değiştirirsin ya. işte sana onu hatırlatıyor.
  • sürekli saldırıyor beyefendi. insanın 'tutmayın küçük enişteyi' diyesi geliyor. neyse bu leş varlık ya çok alkollü ya da yaşı küçük. ben engelledim, ama bunun tek hesabı yoktur, başka yerden de saldırır. he goçuma benim.
  • galatasaray'ın feci şekilde beynini dağıttığı travmatik galatasaray düşmanı omurgasız. yazdığı bütün entryler bir tarafına kaçtı hala utanmadan çıkıp konuşuyor. surat değil kösele.
  • ağla ulan.

sizi gidi görmemişler siziiii.
  • galatasaray başlığında hem ağlayan hem de sırayla göt olan yazar. galatasaray'ın beşiktaş - başakşehir - fenerbahçe maçlarından 2 puan alacağını iddia ettiği entry'i dalga geçiyoruz diye sildi ahah. kendisi bundan sonra da bol bol aynı başlıkta sürüneceği için geniş zamanı kapsayan bir bakınız vereyim.

(bkz: galatasaray/@997tt)

edit: beyler adam kim bilir hangi şikeci/tinercinin troll hesabı, ciddiye almanıza gerek yok. galatasaray başlığına dadanması, kendi takımı için yazmıyor olmasının nedeni bu. ben bunu fark ettikten sonra kendisi hiç yokmuş gibi davranıyorum. size de tavsiye ederim.