şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 9gag'de gezerken farkettiğim ve neden hiçbir askerimizde göremediğimi merak ettiğim mükemmel kamuflajdır.

bağlantı: https://9gag.com/…ag/adweoxx/turkish-special-forces

eğer varsa kullanın şu kamuflajları gerçekten bak. yeminle düşmanımızı psikolojik olarak çökertiriz.

düşününce karşınızdaki atlet ve beyaz iç donuyla duracak ve siz bundan giyiyorsunuz. tek kurşun atmadan iş tamamlanır. kamuflajın her yerinden eğitim akıyor; öyle tehlikeli, öyle yırtıcı...

kullanmayacaksanız verin bana ben giyerim çok şık görünüyor, evet.

(çocukken kafaya en büyük tencere geçirilip konuşulunca duyulan metalik ses)
    + abi 2 ekmek 1 süt.
    - tatatatatamam
    + kaç para
    - papapara mı yok istemez hmmfsss
    + yok abi ayıboluyor aaaa
    - tatatamam kızma dödödödöört lira
    + al bakalım hayırlı işler

edit: airsoft yazanların dunning kruger etkisiyle saçmaladıkları başlık. bu kamuflajı ilk defa 7-8 sene önce teçhizat tanıtımında haberlerde görmüştüm ve bunu giyen asker öylece dikiliyor bir üst rütbeli asker tanıtıyordu. yani kamuflaj şu anda ordumuzda mevcut. ayrıca (bkz: götü boklu airsoft bebesi)
  • (bkz: photo-ops)
  • bordo bereli bir askere değil de, kendini * bu işe adamış bir airsoft oyuncusuna da ait olabilecek kamuflajdır. gerçi gece görüş gözlüğü falan var o kadar ilerledi mi bu airsoft işi emin olamadım.
  • bu sefer dosta güven düşmana korku veren kamuflajdır.
  • (bkz: multicam)
  • türk askerinin giydiği kamuflajdir yalnız timlerde falan astsubay bunlardan giyiyor sözleşmeli erler bildiğimiz kamuflajdir biraz iyisini giyiyor. yani sınırlı sayıda var sanırım.
  • 40 derece sıcakta 40 kilo sırt çantası ve resimdeki donanımla yürü bakalım ne hale geleceksin tatlı su bedellisi.
  • (bkz: airsoft)
    ne seviyesiz saçma salak adam doldu şurası yok 9gag'miş yok bunu kullansınlarmış; gelip hemen bir de jgk kkk akk terim kasmışlar.
    biri de demiyor ki airsoft diye.
  • tsk airsoft oynamadığı için olabilir
  • alttaki bir yorumla yarmıştır.

“şunları koyup korkutmayın beyler demokrasi falan yazın.”