şükela:  tümü | bugün soru sor
  • mobil mağazalarda yerini almış yeni menajerlik oyunu.

tema olarak yılmaz vural kullanılmış, ne alaka anlamış değilim.

daha önce bu kadar kötü bir uygulama görmemiştim, iğrenç bir algoritmaya sahip. 40 ortalamalı takımlar 57 ortalamalı takımlara fark atabiliyor. antrenman adı altında dandik hafıza oyunlarıyla takıma çalışmalar yaptırıyorsunuz, bir menajerlik oyununda gördüğüm en saçma antrenman mantığı.

tüm amaç tabi ki sizin de tahmin edeceğiniz üzere coin satmak. hele bir de maç oynanırken arkaya spiker koymuşlar ki fe-la-ket. ben bu kadar saçma bir yorum duymadım daha önce hiçbir oyunda. spiker denilen ‘ekolu’ ses çok rahatsız edici, yapay ve başarısız bir seslendirme yapmış. üzerine bir de oyunun dandik algoritması eklenince keyifsizliğe keyifsizlik katıyor.

- (kırmızı takım atak yapıyor) tehlikeli bir atak oluyor. şuuuut.. taaaç... son anda bir müdehale.. organize ge..(burada mavi takımın ‘kutucuğu’ aniden anlamsız bir şut çekiyor kendi defans alanından) goool.

bu ne lan? bu kutucuklar ne? nasıl anlamsız bir algoritma bu? madem böyle bir proje sizi zorlayacak o zaman bari candy crush çakması bir şey yapın ama o spiker olarak kullandığınız arkadaşı ekibe almayın.

4’lü patlamasıııı, şeker kombosuuuuu, şekeeer.

app store
  • training yerine geçen mini oyunları bağımlılık yapan futbol menejerlik oyunu ,
    takımın enerjisini oyuncunun gerçek hayattaki yürümesinden alması da ilk kez düşünülmüş bir hede , taktir ettim.
    biraz daha oynayayım edit yaparım

(bkz: yilmaz vuralin menajerlik oyununa isim onerileri)
  • olmamış çok eksiği var
  • deneme sürümü tarzında olan bir menajerlik oyunu.

oyunda çok sık bulunmanız gerekmiyor. antremanlar küçük oyunlar halinde ve günlük değişiyor. 5 oyundan sonra başa sarıyor. 2 adet freekick ve 3 adet hafıza oyunu içeriyor. google fit ile oyunu bağlarsanız günlük adımlarınız karşılığında dinlenme paketi alıyorsunuz. oyundaki tek güzel özellik bu zannederim.

coinler transfer tutarlarına göre çok az geliyor. o konuda sıkıntı var ama sanırım amaçları coin satabilmek ama böyle bir taktikle satmak gerçekten zor.

oyunun adından anlaşılacağı üzere maçlar her akşam 9'da oynanıyor.

yılmaz vural ne alaka ama onu çözemedim.
  • neden bu kadar gömülmüş anlamadığım oyun. ileride buralar değerlenir muhtemelen. öncelikle oyun iyte öğrencileri tarafından tasarlanmıştık tık . ilk online türk menajerlik oyunu. her oyun gibi eksikleri var tabiki çünkü daha yeni piyasaya sürüldü . her güncelleme ile sorunlar gideriliyor. bana anafikiri oldukça orijinal geldi. destek ekibi çok ilgili her yoruma dönmeye çalışıyorlar, umarım emeklerinin karşılığını alırlar.