şükela:  tümü | bugün
 • sahrayıcedit şubesi’nin açılıyor olmasına benden 10 üzerinden 10 puan! evimin dibi olması başlangıç için büyük bir motivasyon kaynağı, umarım bu motivasyon devam eder.
 • istanbul genelinde 4 şubesi bulunan global fitness ağının türkiye ayağı. yaldır yaldır kas yapmak yerine, yarım saatlik kickbox temelli yüksek nabızlı antrenmanlarla fit olmayı vadediyorlar.

  yaklaşık 1 aydır düzenli devam ediyorum *, çok eğlenceli, stres attıran ve her yeri çalıştıran programları var * *. ayrıca hocalar da bire bir ilgileniyor. (bkz: talip hoca)

  iyi bir diyetle verimli olacakmış gibi duruyor.

  edit link: https://www.9round.com.tr/
 • bu giride yazılacak olanlar acıbadem şubesi için geçerlidir.

  son 1 aydır kalabalıktan adım dahi atılamayan spor salonudur. mekanı o kadar ufak tutmuşlar ki değil spor yapmak yürümeye bile yeriniz olmuyor bazen.

  ayrıca hocalar deseniz hepsi tamamen kendi kafasında hiçbiri için hareketi doğru veya yanlış yapmanızın bir önemi yok. çok çok nadir artık vicdanları el vermiyor ki heralde gelip düzeltiyorlar sağolsunlar.

  hocalardan devam edelim: eğer yarım atlet + tayt kombinasyonu ile spora gelen bir kadınsanız hocalar peşinizden ayrılmaz lakin uzun eşofman ve tişört ile gelen köse bir erkekseniz hareketi bile göstermeye tenezzül etmezler neredeyse.

  açıkçası buraya gittiğim 3 ay sonrasında diyebilirim ki evinizde yahut başka bir yerde spor yapabileceğiniz ufak bir alanınız var ise indirim (bkz: freeletics) uygulamasını emin olun burada öğreneceğinizden daha fazlasını öğrenir ve uygularsınız.
 • bugün kozyatağı şubesinde ücretsiz eğitimine katıldım fena değildi.

  9 istasyon var ve 7-8 dk bir gong çalıyor ve herkes istasyonunu değiştiriyor gibi bir sistemleri var. 9 kişiden fazla gelince ne oluyor konusunda az sonra geleceğiz.

  öncelikle ısınma amaçlı ip atlıyorsunuz, sonra aparkat, direk ve kroşe yumruklarla devam ediliyor. her 20 vuruş sonrası ekstra bir hareket yapıyorsunuz, ileri geri zıplama veya dizleri karnına çekme gibi.

  bunları bitirdik ve bize bitti dediler tekmelere falan geçemedik. ücretsiz ders 15 dk dedi genç sporcu ve kaslı arkadaş. ok dedik ve geçip fiyatları sorduk.

  3 aylık 845 tl
  6 aylık 1385 tl (black friday için 900 tl ama bugün son dedi)
  12 aylık 2300 tl

  aylık sorduk aylık kontenjanımız doldu dedi ?!? bu ne demek artık bilemiyorum.

  3 aylık aldık kolumuzu sakatladık ne oluyor paramız mı yanıyor diye sordum? hayor dr raporu ile gelip iade alabiliyorsunuz dedi ki zor yani uğraşırız gibi bir izlenim edindim.

  akşam iş çıkış saatleri ne durumda kalabalık oluyor mu diye sordum? hayır 9 istasyon olduğu için maksimum 9 kişi alıyoruz dedi?* wtf man???? gelen ne yapıyor kapıda mı bekliyor?? çözemedik burayı inanın.

  ben sistemi açıkcası çok beğendim hem evime çok yakın hem boks kick boks karışımı 30 dk hiç durmadan vurdulu kırdılı aksiyon filmi tadında hareketler ile spor yapmaya motive ediyorsunuz kendinizi lakin bu kaslı ve yakışıklı spor hocası arkadaşın satış yeteneği çok kötü inanın sorulara zorla karşılık veriyor ve oradan bir an önce ayrılmak istiyorsunuz.

  ek olarak 3 aylık paketi yarın alamaz mıyım dedim hayır dedi adam bana. niye ben fiyatı bugün aldım deneme bu gün yaptım bu günün fiyatından verirsiniz artık eki eki :) diye sırıttım ama nafile yumuşamadı o kaslı ve yakışıklı hocamız. hayır insan biraz esnaf olur yani hallederiz falan der ne bilim.

  sonuç olarak çok kararsız kaldım ama negatif duygularım ağır basıyor.
 • türkiye faaliyetini durdurmuştur.
  https://www.hurriyet.com.tr/…omi/son-raunt-41546194
 • hiçbir şekilde ulaşamadıgım. içeride yeni üye olarak ödediğim paranın hizmetini alamadıgım ve geri ödeme yapıp yapmayacaklarını bile bilmediğim terbiyesiz kurum.
  salaklık bende mart ayında ücretini ödeyip 1 deneme ders sonrası 3aylık paket aldım. içeri 1kez girmişliğim olmadan herifler kapı duvar..

  bunu hukuki olarak nasıl bir sürece taşıyabilirim?? bilenlerin yeşillendirmesini rica ederim.
 • topu atmıştır. alternatifi için: (bkz: fitround)
 • hiçbir haber vermeden tüm sosyal medya hesaplarını, sitelerini ve dükkanları kapatarak üyelerini mağdur eden bu şirketten şikayetçi olanlar, nereye nasıl başvuru yaptığına dair bilgilendirirse sevineceğim spor şirketi.

  edit: tübis'den başvuru yapmayı düşünüyorum. yapanlar talep türünü ne olarak işaretlediniz?
  edit2: başvuru yapıldı.
  edit3: bankadan para iadesi alabildim.
 • yeni türkiye'ye hoşgeldiniz diyen ve dedirten firma.
  üyeler, şirket merkezinden “türkiye’deki operasyonları durdurduk. ücret iadesi yapılmayacak” yanıtı aldı.