şükela:  tümü | bugün
  • istanbul genelinde 4 şubesi bulunan global fitness ağının türkiye ayağı. yaldır yaldır kas yapmak yerine, yarım saatlik kickbox temelli yüksek nabızlı antrenmanlarla fit olmayı vadediyorlar.

yaklaşık 1 aydır düzenli devam ediyorum *, çok eğlenceli, stres attıran ve her yeri çalıştıran programları var * *. ayrıca hocalar da bire bir ilgileniyor. (bkz: talip hoca)

iyi bir diyetle verimli olacakmış gibi duruyor.

edit link: https://www.9round.com.tr/
  • deneme dersinden geldim az önce. 9 round değil tahmini 6’da kaldım(: 20-22 dakika gibi sürdü ve ben ömrümde böyle ter atmadım arkadaş. yıllardır spor yapmayınca aldım ağzımın payını kısacası. çıkışta 5-6 basamak merdiveni ve bir yokuşu zor indim, öyle bir ağırlık ayaklarda. aslında alışırım ama gözümde büyüyor, giden, yapan, devam eden arkadaşların tavsiyelerini dinlemek isterim.

şu an entry giriyorum ama parmaklarım bile ağrıyor, biliyor musun sözlük(:
  • bu giride yazılacak olanlar acıbadem şubesi için geçerlidir.

son 1 aydır kalabalıktan adım dahi atılamayan spor salonudur. mekanı o kadar ufak tutmuşlar ki değil spor yapmak yürümeye bile yeriniz olmuyor bazen.

ayrıca hocalar deseniz hepsi tamamen kendi kafasında hiçbiri için hareketi doğru veya yanlış yapmanızın bir önemi yok. çok çok nadir artık vicdanları el vermiyor ki heralde gelip düzeltiyorlar sağolsunlar.

hocalardan devam edelim: eğer yarım atlet + tayt kombinasyonu ile spora gelen bir kadınsanız hocalar peşinizden ayrılmaz lakin uzun eşofman ve tişört ile gelen köse bir erkekseniz hareketi bile göstermeye tenezzül etmezler neredeyse.

açıkçası buraya gittiğim 3 ay sonrasında diyebilirim ki evinizde yahut başka bir yerde spor yapabileceğiniz ufak bir alanınız var ise indirim (bkz: freeletics) uygulamasını emin olun burada öğreneceğinizden daha fazlasını öğrenir ve uygularsınız.