şükela:  tümü | bugün
  • üç haftadır acıbadem şubesine devam ettiğim kickbox fitness salonu. herhangi bir beklentim yoktu açıkçası, yalnızca evime yakın diye ve epeydir hareketsiz takılıyorum diye önünden geçerken girdim yazıldım bir gün. ama şimdi iyi ki yazılmışım diyorum. daha önce gittiğim fitness salonlarında en büyük şikayetim (kendimin de bilgi sahibi olmadığım için) doğru dürüst danışacak birini bulamamamdı. buranın en büyük avantajı sürekli hocaların başında bulunmaları ve gayet ilgili olmaları her gün belli program çerçevesinde seni yönlendirmesi diyebilirim. bunun yanında ilk kez yaptığım için mi bilmiyorum kickbox hareketleriyle çalışmak eğlenceli geliyor. antremanları 9 round a bölmüşler her round ta kum torbalarıyla ve farklı hareketlerle beraber günlük antremanı 30 dk'da tamamlıyorsun. gerçekten çok yorucu oluyor ve kana tere batırıyor insanı. ancak motivasyonu yüksek tutup devam edilirse faydalı olacağına inanıyorum.
    şimdilik salonla ilgili izlenimlerim böyle ilerleyen zamanlarda göreceğim değişimlere göre editlemeyi düşünüyorum.