şükela:  tümü | bugün
 • taze suser, kalemine kuvvet diyorum ve nick altı girizgahımı yapıyorum, senelerdir süren doslugunuzu sözlük yazarlığıyla taçlandırmıştır lakin sözlük yazarı olduğunu 'senin sözlük yazarlığın var mı lan ' sorusuna verdiği 'hastasıyız dede ' tarzında yaptığı nick altı saldırısıyla kendini ayak üstü dövdürmüştür, zaman zaman kafasını dart tahtası üzerine monte edip 12 den vurma isteğı uyandırsada gün boyunca bu sözlük kızlarından daha güzel olanını görmedim minvali laflarıyla dayanamayıp kendini camdan atma girisiminde bulunan zatıma anlam veremeyen farkındalık miktarı senelerdir tarafım tarafından 'geri zekalı' olarak neden çağrıldığına en güzel yanıttır, daha da güzeli biraz zayıf olduğunda 'biscolata erkeği' olacağına inanmasıdır ki 'yav he he' daha çok ağıza oturduğu başka bir an yoktur.

  biraz güzelleme yapmazsam da olmaz durumun vehamiyetini azaltmaz lakin taze suser dedigime bakmayın güzel yazar zatı şahaneleri bana özel yazılmıs bir divan şiiri kayıtlara geçmistir bile, 'niye mi divan?' keza kendisi bu dönemin adamı değildir, kendisini süleyman zannettiği ve bir gün kral olursa ilk kafasını vurduracakları arasında hakkında en çok şey bilen black voyage'ın olacağını itiraf ettiği bile olmuştur, zaman zaman beethoven zaman zaman bir hayyam gibi dolaşıp durur 'your grace'

  güzel insandır, kıyıda köşede kalmış şeyleri çıkartır hayatı tatlandırır, keder savar olarakda bilinir bünyemde zor zaman adamıdır 'bu arada iki gündür dram dram 'süt kardeşler izleyek mi?'
 • ludwig van beethoven'ın muhteşem ötesi eseridir.
 • çok dolu yazıyor. iyi biliyor belli.
 • fikrine muhalif entry yazanlara "dangalak" ve "öküz" diyecek nezaket ve erdem seviyesindeki yazar.
 • beni amansız dertlere salan, dost mu düşman mı bilinmeyen yazar.

  ben ne güzel got izlemiyordum, ne güzeldi. bitsin öyle izlerim falan diyordum, ne güzeldi. sonra bu yazar olacak çok bilmişin gazıyla izlemeye başladım. bugün 5. gün ve 4. sezon 9. bölümü izlemek üzereyim. 8. bölümün sonu neydi öyle ya, yemnediyorum hiç olmadı. ned stark, robb falan öldüğünde bile bu kadar üzülmediydim, kıydılar cengavere, lililililillilililiillililililiii.

  hep bu yazarın yüzünden, ne güzel bilmiyordum hiç. :(
 • beşiktaş'ım hakkında söylediklerinden dolayı uzun süre yalnız yatacak olan yazar. hatta yatacak yeri yok, koltuk yeter de artar bile.
 • sevdiceğim. çocuk gibidir, uyurken sürekli üstünü açar, gecede 20 kez üzerini örterim.

  biri gelir gözlerinizin içine öyle bir bakar ki, başlarsınız anlatmaya. kimselerin bilmediğini o bilsin istersiniz, kendinize bile söyleyemediklerinizi anlatıp, en zayıf ve en güçlü taraflarınızla bilsin istersiniz, sonra size sadece aşık olması kalır. elinizden tutar, daha önce hiç bilmediğiniz kendinizi de yanınıza alarak, bambaşka bir dünyaya götürür.

  hiç gitme. meğer sevgiliden önce uyanıp sandviç hazırlamak uykudan bile güzelmiş. sabah namazı için uykusunu bölenleri anlamak da varmış, benim cennet vaadim senmişsin meğersem.

  uyurken üstünü açmadan duramayan çocuk; devlerin çok güçlü olup bir o kadar da en kırılgan olmaları tesadüf değilmiş.

  demem o ki, hiç gitme. sakın gitme. en fazla bakkala falan git, sigara al, bidolu al, nescafe al, bir de su. su çok önemli, biliyorsun.
 • besteleyenin oturup da keyifle dinleyemediği(!) eser
 • bi kadının sahip ve ait olabileceği en muhteşem adam. bu geç yazılmış bi doğum günü süprüzü çünkü doğum gününde yanımdaydın, bilmem kaçıncı tatilimize çıkıyorduk.

  iyi ki doğmuşsun, bunun için annenle babanı hediyelere boğmam gerek. anneni babişkona veren dedenin mezarına, dünyanın bütün çiçeklerini ekmem gerek. ne yapsam az, ne desem eksik...

  iyi ki doğdun sevgilim, iyi ki doğdun. şahane bi ömrün olsun. seni o kadar çok seviyorum ki.
 • mutlangaçım. yüzü gülen insana dönüştürdü beni, sevgi pıtırcığı gibi dolaşıyorum. maaşallah diyeyim de, nazarınız değmesin. :)