• şimdi çok güzel küfrederdim de terbiyem müsaade etmiyor...

  ulan deyyus. bir haftadır anksiyete ataklarından kalp krizi geçirmek üzereyim , ardı arkası kesilmeyen depremler nedeniyle!

  nedeni de ne biliyor musun? bundan 20 sene önce 7 saat enkazda kalmam, yanımda kuzenimi kaybetmem!

  herkesi almayın lan şu sözlüge...!

  edit: gelen geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkürler. bir sözlük yazarı da ispatla demiş, ulan neyini ispatlayım... 17 ağustos depreminde 7 saat enkazda kaldım zor kurtardım canımı, eskişehir de 15 gün tedavi gördüm. doktor raporunu tutacak saklayacak durum mu vardı. kepçe kepçe insan cesedi çıkarıyorlardı. ne anlatıyorsun güzel kardeşim? bu konuda şaka yapılmaz.

  ispat: (bkz: #88559131)

 • son derece sempati duyduğum biri. benim için daima eski sevgilinin yeni sevgilisi olarak anılacaktır ama eski sevgiliye tekmeyi basıp, hem de onun yakın çevresinden biriyle evlendiğinden beri başımın tacıdır. tam da böyle bir şey olması için ah etmiştim, bekliyordum ama kendisi bunu gerçekleştirdi nihayetinde. nasıl sevmem?

  evlendiğinden beri gözüme çok güzel görünmeye başladı. facebook'ta gördüm. gelinlik nasıl da yakışmış. peri kızı gibiydi. prensesim benim.

 • ilk olarak 1967 yılında jocelyn bell tarafından radyo teleskop da farklı bişiler bulmasıyla ortaya çıkmıştır. diğer yıldızlara göre daha hızlı döndükleri için ilk başlarda tedirginlik yaratıp uzayda farklı bir ırk mı bulduk gibisinden soru işaretleri yaratmıştır. buluşu takip eden haftalarda daha fazla pulsarın vardığına rastlanması durumu yavas yavas açıklığa kavuşturmuştur.