• istegelsin, yeni nesil online süpermarket. uzmanı seçsin, titizlikle korunsun! istanbul, ankara, kocaeli ve bodrum’da!

  istegelsin'de meyvenin sebzenin en tazesini, etin en kalitesini uzmanı senin için özenle seçsin, yeni nesil teknoloji ile kontrol edilen soğuk hava depolarında titizlikle korunsun! siparişin soğutmalı araçlarla soğuk zincir bozulmadan, market fiyatına kapına gelsin! süpermarketlerde bulamayacağın ikea, mado, özsüt, royal canin, pro - plan gibi markalardan dergi, kırtasiye ve küçük ev aletlerine kadar 7000 çeşit ürün seni bekliyor.

 • fatih erkoc'un haricindeki sarkilarin hicbir seye yaramadigi listedir. 90larin tamamini hatirlayacak kadar yasamis biri olarak herbir sarkiyi ezbere ben de biliyorum ama bu durum sarkilarin bir seye yaramadigi gercegini degistirmez.

  hey corc versene borc olmaz maykil bende de yok.

  ne demek bu aq?

  aboneyim abone biletlerim cebimde. balli lokma tatlisi aman hadi hayirlisi..

  yahu allah askina bu sarkida ne yasadiniz?

  gir kanima, hani bekarlik sultanlikti, yetti canima..

  hadi ya. hfjdksksl

  beyler bayanlar, 30+ olan kardeslerim sizleri cok iyi anliyorum. o gunlerde cocuk ya da genc olan herkes icin bu sarkilar cok ozeldir, cunku metalasmamistir hicbir sey. cunku cocuk olan bizler sokakta oynuyorduk, camurdan telsizler yapip meydey meydey yapardik. cunku internet yoktu, sosyal medya yoktu, bizbizeydik, koca koca kelli felli siyasetciler medeni medeni tartisirdi, anlayissizlik yoktu, kotu her zaman vardi ama iyi samimiydi.

  ama sarkilarin ekseriyeti kotuydu cocuklar kusura bakmayin. barbaros vardi aq, ben sizin babanizim, ben ne dersem o olur diye sarkisi vardi, ne yapalim aglayalim mi?

  "eskiden beyoglunda takim elbiseyle gezerdik" e yine gez lan alikoyan mi var hahahahah

  not: umarim gercekten guzel sarkilari tenzih ettigimi ve sanatcilara tek bir olumsuz kelam etmedigimi anlamissinizdir.

 • pilotların 70 bin tl ya da doktorların 20 bin tl almasını değil de bir mühendisin 3 bin tl almasını ya da bir öğretmenin 4bin tl ile çalışmasını konuştuğumuz gün belki de herkes hak ettiğini alacak. yani onlar fazla almıyor sen az alıyorsun güzel kardeşim anlayın artık şunu. nedense fakirin fakire ettiği zulmü kimse kimseye etmiyor. patronu savunacağınıza çalışanları savunun bir kerede

 • - şimdi tabii benim de şartlarım var.
  - tabii kavun bey, sizi dinliyorum.
  - öncelikle, ben uyurken şirinliğime kapılıp beni uyandırırsanız anlaşmamız biter, çeker giderim. bu konuda anlaştık mı?
  - hmm zor olacak ancak şartlarınıza uymaya çalışacağız tabii.
  - pekala, ondan sonra, haftada en az bir gün balık, bir gün taze ciğer çıkacak.
  - hmm masraflı oluyor, ama elimizden geleni yapacağız.
  - genel hatlar bunlar, geri kalan detayları çalışma sürecimiz boyunca halledebileceğimize inanıyorum.
  - peki kavun bey, o zaman, sizi biraz sevebilir miyim?
  - tabii ne demek, geleyim kucağınıza?
  - buyrun.

 • tanım: avrupada bolca tüketilen et türü.

  nerden baksan 4 yıldır bu başlığı takip ederim, öyle düzenli takip etmem denk geldikçe bakarım. sözlükte bir grup var, belli bir dönem gelip bu eti övmeye başlıyor. işte şöyle lezzetli böyle güzel. sonra bu eti övme şenliklerine katılan arkadaşların bir derdi olduğunu anladım. ucuz edebiyat peşinde koşan, kendini elit gören ve farklı fikirlere tahammülü olmayan tipler.
  benim görüşüme gelirsek, bu eti isteyen yer istemeyen yemez. kimin yediği yemediği umrumda değil. misal ben asla yemem ama gelip de yiyenlere sövmem. ama sen gelip yemeyenlere ağza alınmayacak hakaretler edersen sana orda dur derim. bir grup caninin yaptığı katliamı gelip tüm müslümanlara yıkacaksın sonra bu eti yemediklerini söyleyeceksin, zavallısın kardeşim. böyle ucuz provokasyonlarla bir yere varamamakla beraber beyin fonksiyonlarının çalışmadığını ispat ediyorsun.

 • baba çalışıyor, anne tv'ye dalmış, defne ültimatom veriyor.

  - sevgim azalıyor!

  - nassssıl yani?

  - beni bugün yeterince öpmediniz. öpmeyince sevgi bitiyor.

  - oooo hemen öpelim o zaman (yumuluyoruz)

  - öpücük benim benzinim! şimdi doldum.

 • kullanım durumuma bakarsam benim için anormal artmıştır aşağıdaki arkadaş.

  epson t7741 mürekkep

  aralık 2017 - 74 tl
  mayıs 2018 - 89 tl
  temmuz 2018 - 92 tl
  eylül 2018 - 118 tl

  bir de a4 kağıt aldıkça artık canım yanıyor... 9 tl den 18-19 seviyesine çıktı fiyatları.