• **aa sormuş lan sormuş vallahide sormuş billahide sormuş**

  (cevabı yaz 10 saniyede kağıdı ver sınıftan gururla çık)
  - arkadaşlar sınavları okudum hepiniz değişik şeyler yazmışsınız çok ilginç gerçekten
  - hocam ben kaç almışım ben eheheh
  - 45 verdim sana fikret
  - haydaaa neden ?
  - "risk burdur" yazmışsın ama gidiş yoluna verdim puan işte ahahahahahaha
  - ühühühüh
  - ulan fikret aahahahahaha

 • garip bir gerçek. adam dünyaya adam olarak gelmiş mübarek.

  ne kadar eski klipleri karıştırsam da bu sanatçımızın gençlik hali yok. clint eastwood'un var, jack nickolson'un var, ibrahim tatlıses'in var bu abimizin yok.

 • evin eminönü gibi kokmasına neden olur. mesela benim evim o hale geldi şimdi. salonda yaşlı amcanın teki güvercinlere yem atıyor, zencinin biri tuvalette saat satmaya çalışıyor.
  aha oturma odasına vapur yanaştı amk.

 • bir nat geo belgeselinde anlatılanlara göre, günümüzde gerçekleşmesi durumunda tv, radyo yayınlarının tamamen kesilmesi, elektrik sisteminin devre dışı kalması, cep telefon şebekelerinin çökmesi, suların kesilmesi, gps sisteminin çalışmaması muhtemelmiş. tüm bunların onarılması, 20 yıl kadar sürecek bir yeniden inşa sürecini doğuracak, bu süreçte 100 bin kişi hayatını kaybedecekmiş. bir daha ne zaman gerçekleşebileceği yönünde ise değişik tahminler var; en güçlü iki aday: 2012 eylül'ü ya da 2023 haziran ayı..

  insanoğlunu ve yaptığı bütün teknolojik ilerlemeyi bir anda silip süpürecek ve bizleri çaresiz bırakacak doğa olayıdır kanımca.

 • plaja filaş dedi geçen gün annem, anam anam canım anam...

  yalnız katalitiğe dili dönmeyip katolik deyişi var ki beni benden alıyor. "şu katoliği yaksana evladım" dedikçe gülmekten yerlere yatmamak için kendimi zor tutuyorum.

 • bu yıl oscar'ı alacak kişi. akademi inat etti amaçları leonardo'yu gaza getirip bu ödülü almaya çalışmasını sağlayacaklardı ve onlarca güzel film çekecekti bu ödülü almak için, genç yaşta oscar alıp kariyerinin zirvesine çıkıp " daha ne 23 yaşında oscar'ı da aldık. " demesin diye bilerek vermemişlerdi ödülü.

  bir canavar yaratmak istediler. ve başardılar.

  ne bileyim aq başka açıklamam yok şu adama da oscar vermiyorlarsa artık. zindan adası bile yeter ödülü almasına, tek mantıklı açıklamam bu benim.