şükela:  tümü | bugün
  • bır kızılcık marmelatları var, valla ikişer üçer alıyorum. fiyatı da uygun. buraya'da yazarken korkuyorum acaba talep patlar da fiyat artar mı diye ama bu lezzetten insanları mahrum da bırakmak istemiyorum. afiyet olsun.
  • profiterolü denenmiştir. ve beğenilmiştir.
  • kesinlike miskos fıstıklı krokanı tek geçerim. sanırım fıstık parçalarının üzerine akide şekerimsi birşey dökerek yapmışlar. ama 50 kuruşa verdiği f/p çok yüksek. tavsiye ediyorum öküzcanlarım. bide aynısının gofret arası incir lisi var ama o okadar güzel değil. genede denemeye değer bence.
  • (bkz: bi gazoz)

niğde gazozu çakması da olsa, başarılı. çocuklar ve kendini çocuk hissedenler için gerek 35 kuruşluk fiyatıyla gerek ismiyle denemeye değer. abur cubur piyasasını yakından takip eden biri olarak, le fer'e rakip olabileceğini iddia edecek kadar ileri gidiyorum.
  • fıstık ezmesi. markasını bilmiyorum ama aynısı real'de daha pahalı.
  • kestane şekeridir. evet, kesinlikle normal kestane şekerlerini aratır ama 2 liraya kestane şekeri yemiş olmak var sonunda. hele bir de bulunduğunuz yerde kestane şekeri yoksa.
  • yufkası da pek güzeldir.
  • (bkz: şokoley)
  • çerezya marka kuruyemişler inanılmaz lezzetli ve ucuzdur. badem ve kaju fıstığını tek geçiyorum. 150 gram badem 3.45 ve 150 gram kaju 4.90'dan satılıyor. tadım ve peyman'la da lezzet olarak yarışır. çekinmeden alın. kaju tadım ve peyman'da 200 gramlık paketlerde satılıyor ve büyük marketlerde ortalama 8.50-9.50 arasında fiyatları. çerezyanın 200 gramı 6.50'a denk geliyor. kesinlikle daha hesaplı.
  • pınar'ın küçük sosisleri favorimdir. alıp tavada kızartmanın en güzel yiyeceklerden biri olduğunu iddia ediyorum. ayrıca birinin yazdığı üzere bahçıvan peynirleri de muhteşemdir.