*

 1. yoğun gündem arasında kaybolmuş, bazen komik, bazen de sıradışı nitelik taşıyan haberleri, kendi üslubuna göre değerlendirip, çok orijinal ve de hayranlık uyandıran tespitlerle yazıya döken çok değerli yazar. bu yazılarına, zaman'daki "haberdar" adlı köşesinden ulaşılabilir.

  http://193.192.106.107/…t=haberdar&trh=20050620&hn=
 2. posta kutusundaki mızıka ve makyaj yapan ölüler kitaplarıyla ilgimi çekmiş daha sonraları zaman gazetesinin turkuaz ekinde kendine has üslubuyla bir çok köşe yazısı yazmış ancak neden sonra tarzını değiştirmiş ve halen zaman gazetesinin pazar günkü ekinde yazılar yazmaktadır. kitapları şule yayınları'ndan çıkmaktadır. kitapları;
  (bkz: güneşimin önünden çekil)
  (bkz: makyaj yapan ölüler)
  (bkz: posta kutusundaki mızıka)
  (bkz: resimde görünmeyen)
  (bkz: körün parmak uçları)
 3. bıkmadan usanmadan genç şair ve yazarların yazılarını okuyan,yol gösteren alçak gönüllü şair..
 4. zaman gazetesinde yer alan denemelerinden oluşan " makyaj yapan ölüler " isimli ilginç kitabıyla merhaba demişti bir doğum günümde. yazar bir babanın oğlu, yazar bir ablanın kardeşi. şimdilerde mevlanayı anattığı bir roman yazmakta. bir yandan da şiir ve yazar atölyesinde yeni şair ve yazarlara kendi masallarını yazmayı teşvik etmekte.
 5. şu sıralar cennet kültür merkezinde "yazarlık atölyesi" adlı kursta hocalık eden dünya tatlısı edebiyat aşığı. gerçi kendisi kurs değil de buluşma diyor buna.