şükela:  tümü | bugün soru sor
  • deborah harkness'ın all souls trilogy (türkçe'ye ruhlar üçlemesi diye çevrilmiş) adlı kitap serisinin ilkinin ve bu üçlemeden uyarlanmakta olan dizinin ortak adı.
  • matthew goode ile teresa palmer'ın başrolünde olduğu sky one dizisinin ilk fragmanı düşmüş.

https://www.youtube.com/watch?v=obybmdi4u9a
  • yorum yapmak için erken ama fragmanından fifty shades of grey ve twilight karışımı gibi duran dizi. bu tür kitapların twilight ile yaygınlaştığını düşünürsek çok da şaşırtıcı değil.
  • romantizm ve fantezi birlikteliğinden güzel bir dizi çıkacağını umuyorum. bu yılın beklediğim dizilerinden.

edit: sanırım 14 eylül'de başlıyor.
  • konusu yazılmamış.
    konusu;

diana bishop, tarihçi ve cadı, ashmole 782'ye erişir ve onun gizemlerini çözmesi gerektiğini bilir. o gizemli matthew clairmont tarafından yardım teklif edilir, ama o bir vampir ve cadılar asla vampirlere güvenmemeliler.

düşüncemi izleyince yazıcam.

yollamayı unutmuşum. izledim;
    dehşetti. çok iddiali bir girişti. dizi kalitesini direk yansırıyor ilk anından son anına. çok sağlam bir dizi 2018 dizisi. hayırlı uğurlu olsun.
  • çok güzel bir pilot bölümle merhaba diyen dizi. ilk bölümden analiz kasmaya gerek yok ama baş roldeki ablanın gözleri için bile takip edilebilir*. kaç yıllık kitap bile görünmek için o gözleri beklemiş.

--- spoiler ---

2. bölüm tanıtımında gördüğüm kadarıyla bu vampirimiz de vegan besleniyor. ne buldunuz şu klişe de anlamadım ki her fantastik filmde mutlaka bunlardan var. arkadaşım doğanızı kabul etsenize amk o geyikten yararsız kaç tane insan var dünyada ne istiyorsun gariban geyikten vicdansız.
    --- spoiler ---
  • kitaplarına bayılmıştım, dizide çok kaliteli, karakterler çok iyi seçilmiş, tam kitapla uyumlu, 2. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.
  • 2. bölüm de bombaydı. bu dizi 2018in bombasıdır hayırlı olsun.
  • bu dizinin türüne getirdiği en büyük yenilik ki nazarımda çok büyük bir anlam taşıyor ergen vampir aşkından sonunda kurtulmuş olmamız.
  • vampir işinin iyice bokunu çıkarmadan bırakmayacaklar anlaşıldı bi vampir cadı sikişi görmemiştik çok şükür onu da görücez. daha 2 bölüm çıkmış 2. sezon bütün supernaturaller orgy yapmazsa beğenmeyeceğim dizi.