• s.çmak için ekşi sözlüğü değil de tuvaleti kullanması gereken canlı türü.

tabi henüz tuvalet eğitimini almamış da olabilir.
  • boş ve tinerci bir sözlük yazarı. boş deyince anlamamış olabilirsiniz ancak tinerci deyince hangi takımın taraftarı olduğunu anlamışsınızdır *.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • çok değil bir kaç entri yukarıda kendisinden " kalitesiz bir orospu çocuğu" diye söz edilip galatasaray'ın adamın anasını nasıl becereceğini en uçuk ve pespaye fantazilerle anlatan, yine aynı başlık altında yine galatasaray'ın adamı neresinden halledeceğini beyan eden, alayı küfür ve hakaretle dolu yazılar yerlerinde durup dururken sözlükten uçurulan bir arkadaşımız. birileri burada iki testten çakıyor. birincisi samimiyet, ikincisi tutarlılık.
    bunların bulunmadığı yerde durmak da tutarlı olmaz.
    o bakımdan hadi bana eyvallah.
  • galatasaray düşmanlığından ötürü başlıklarıyla birlikte engellediğim kırıcı yazar. hayrını görsün.
  • (bkz: galatasaray) kompleksinden nohut beyni iyice minicik kalmış ruh hastası kör fanatiğin teki.

engellediğim diğer tek hücreli amiplerde olduğu gibi bunda da, konu bambaşka bir şey iken (misal bjk-kasımpaşa maçı olsun) lafı dönüp dolaştırıp galatasaray'a getirirler.

eskiden olsa bu tiplerden iğrenirdim, şimdiyse gördükçe hallerine acıyorum.
    yazık lan size !
  • malzemecisinden mitçi başkanına kadar çok sevdiğim bir camianın çocuğu.

candaş tolga’nın dalmaçlayılısı bir yazar.
  • sözlükten uçurulmuş bir başka beşiktaşlı iyi yazar.
    yazamıyorlar, altına "şu entry'sinden, bu sözünden, bu sebepten uçurulmuştur" diyemiyorlar. biliyorlar ki "e x yazarı nasıl tutuyorsun burada o zaman, o neden hala yazıyor" denecek, cevabını da vermeyecekler.

ağlamayın türkiye şöyle, tayyip böyle diye. şu sikindirik yerde de farklı değilsiniz, işinizde de farklı değilsiniz, evinizde de farklı değilsiniz. gücü eline aldığı vakit herkesin en sevdiği yönetim şekli bu.

selam olsun a donde siempre regreso. üç beş hergele sen burada yazma istedi diye unutulacak değilsin. miki hiir gibi, leopold gibi, unutmayacağımız tüm diğerleri gibi.
  • yeni keşfettiğim beşiktaş'lı bir ekşisözlük yazarı. çok güzel entryleri var. beşiktaş'lı yazarların takip etmesinde fayda var.
hesabın var mı? giriş yap