• yalan haber
  • ben bu kanalı uyuşturucu olarak kullanıyorum.
    ciddi ciddi bu amaçla izliyorum, yani amacına uygun olarak.l
    ne zaman ülkemin geleceği ile ilgili endişeye kapılsam, gençlik için elem ve keder hissetsem açar bunları izlerim.
    haberler beni sakinleştirir ve rahatlatır.
    yumuşak yumuşak, sakin sakin haber sunan banu el ülkedeki güzelliklerden, hoşluklardan söz ediyor.
    memleketimde yolunda gitmeyen hiçbirşey yok oh be.
    ülkede herşey normal, memurlar çalışıyor, kurumlar işliyor, ekonomide işler fazlasıyla yolunda, yerli uçak ürettik, tank yolda, türk hava yolları müthiş.
    yalnız bu uyuşturucunun yan etki göstermemesi için sakin kalabilmeniz ve öfkelenmemeniz gerekiyor.
    eğer sinirlerinize hakim olabilirseniz, kırkbeş dakikalık haber bülteninin sonunda gerçeklerden tamamen uzaklaşıyor, bütün acılarınızdan kurtuluyorsunuz.
    elbette diğer uyuşturucular gibi bu da geçici, etkisini kaybettiğinde tekrar hayata dönüyorsunuz ama olsun geçici bir rahatlama sağlıyor.
    izlerken gözleriniz istemsiz olarak kısılıyor ve sırıtmaya başlıyorsunuz.
    yaşamak çok güzel, ülkemde herşey harika.
    gülücük.
  • leş kanaldır. akıllı mantıklı insanlar da yoktur içinde, yoksa bu kadar militan haber yapmazlardı. az taktik vereyimde uygulayın. ortada durursun, millet kaygılanmaz dinler seni de, sen de alttan alttan yönlendirirsin milleti. böyle leş yayın yaptığınızda aklı başında normal bir insan izlemez sizi. siz de kendi kendinize mehter marşı çalar oynarsınız.
  • yıllar sonra her bölümü absürd komedi niteliğinde yayınlanabilir dizi. haber olarak devam ediyorsa durum vahim demektir.
  • son bir haftadır izlemesi çok zevkli olan kanal. uydurup uydurup tartışıyorlar, ağlaşıyorlar falan. çok ilginç.
  • göstere göstere hatalı tercüme yaparak izleyicilerini yanıltmakta beis görmez.
    haberin orijinali: "turkey's albayrak leaves investors unconvinced in washington: sources"
    gerçek tercümesi: "albayrak yatırımcıları ikna edemedi"
    a haber'in tercümesi: "albayrak'tan başdöndüren diplomasi"
    link
  • ilk temellerini (bkz: joseph goebbels) in attığı kanal. fakat boynuz kulağı geçmiştir.muhtemelen kendisi hayatta olsaydı bu kadarını ben bile yapamazdım diyerek saygı duyardı.
  • zaytung'un gerçekten ahlaksız olanı
  • imamoğlu mazbatayı aldıktan sonra muhtemelen bir konuşma yapacaktır.bakalım bu yandaş kanal verecek mi merakla beklemekteyim.
  • şimdiden kimse sevinmesin diyor... ne zaman sevinelim? cumhurbaşkanlığı seçimine kadar bekleyelim mi?

mazbata'nın tanımını yapıyorlar... i n a n ı l m a z...
hesabın var mı? giriş yap