• anlık çok komik bi yayın sürmekte, emekçinin hakkını savunma olayını aniden 15 temmuza bağlayabiliyorlar.
  • a haberin en çok zulmettiği insanlar da orada çalışanlar. düşünsene her gün inanmadığın bir şeyelere insanları inandırmaya çalışıyorsun. öyle iş mi olur aq insan kafayı yer.
  • izlerken kendimi isviçre'nin huzurlu bir sokağında yaşıyomuş gibi hissettiğim kanal
  • şuan imamoğlunu kınıyorlar. bu insanlar gerçekten haksız yere mi işsiz bırakıldı bilmiyorum ama daha önce böyle bir haber gördüğümü sanmıyorum. :)

yoksa yine mi tiyatro?
  • 7/24 propagandadan ibaret kanal. şuan yayınladıkları sözde belgeselde atatürke laf söyleyemeden ismet inönü'ye chp üzerinden laf çakıyorlar.
  • şu anda yaptıkları belgeselde kur'an'ın türkçeleştirilmesini kötü bir şeymiş gibi yansıtan haber(!) kanalı.
  • televizyona katlandığım yıllarda kanal değişikliği için rastlardım a habere. şöyle bir-iki saniye durup acaba ne anlatıyor diye baktığımda da hep birbirine benzeyen dar açılı, yanlı, tuhaf programlara denk gelir, şaşırtmadıkları için şaşakalırdım.
    demek hala aynı hikayeler...
    oysa "bozuk bir saat bile günde iki kere doğruyu gösterir"
    sanırım bu zat-ı muhteremler çok özel terapi görüyor olmalı. yoksa maddiyat da bir yere kadar değil mi ama!
  • 7 gün 24 saat yalan söyleyen kanal.
  • takipçilerinin seviyesine uygun haber yapmaya devam etmektedir. ulan ne yazsak inanıyorlar, uzaylı hayalet ne varsa koyalım buna da inanırlar demişler.
  • şunu itiraf etmek gerekirki ne kadar taraflı, ısmarlama yayın yapsalar da tüm haber kanalları içerisinde en iyi organizasyona, operasyona ve kurgulara sahip kanal. diğer kanalları hızlı bir şekilde geçebilirken bu kanal dikkati kendisine anında çekip az da olsa izletmeyi başarıyor. profesyonel kişiler tarafından yönetildiği su götürmez bir gerçek. bir de dikkatimi çeken şey her olay sonrası kısa sürede yabancı bir uzman bulup röportaj yapabilmeleri.
hesabın var mı? giriş yap