şükela:  tümü | bugün
  • lazer teknolojisi ile hassas kesim yapmaya kalksan o kadar düzenli kesemezsin.
  • a haber vidanjör olsaydı dünya daha güzel olabilirdi aslında.
  • suclunun is makinasi olabilecegini varsayarak yapilmaya calisilmis hükumet yanlisi kanalin sictigi haberdir.
    biz de varsayalim oyle olsun. sorarim size peki kopek dedigin canli insanlardan 2-3 kat daha fazla frekansi algilayabilirken bu is makinesini nasil fark edememis? o makine kopegin 4 ayagini ve kuyrugunu ayni anda nasil kesebilmis?
    siz insanlarin akliyla dalga gecmeye devam edin. zaten hedef aldiginiz kitlede kafalar piril piril.
  • durmuş saat bile günde 2 defa doğruyu gösterir de bu onjn bunun evlatları doğru bir şey söylemez...
  • oy mu artıracaksınız köpek meselesini kapayarak? hayır.

nerede bir orospu çocuğu varsa savunmaya ant içmiş herhalde bunlar, başka bir açıklaması yok.
  • bir insanda ahlak ve vicdan yoksa ondan herseyi bekleyebilirsiniz. ve bazi insanlar kötüdür. bildiğin kötü, dümdüz kötü yani. bütün güzelliklere düşmandırlar. insana düşmandır, kediye köpeğe düşmandır, çiçeğe düşmandır, ağaca düşmandır. kötüdür çünkü, doğadaki güzellikler onları mutsuz eder, başka insanların gülümsemeleri onları mutsuz eder.

bu kanalın sahiplerinde, calisan insanlarda, haberi yapanlarda iyiliğe dair bir kırıntı aramayi ben cok once biraktim. hiçbiri salak değil aksine akıllılar da. ama hayattaki seçimleri bilerek ve isteyerek kötü olmak ve güzel insanları mutsuz etmeye çalışmak.

annem bana beddua etme derdi sürekli etmeye yeltendiğimde. şimdi yanımda yok, ondan dolayı rahatça edeyim.

allah belanızı versin, sevdiğiniz ve değer verdiğiniz herşeyden kat ve kat acısı çıksın!
  • bunun ak partiyle veya başka bir partiyle alakası olmadığı halde iktidar cenahı neden olayın üstünü kapatmaya çalışıyor, neden geçiştirmeye çalışıyor, neden olayın iç yüzünün aydınlatılmasını istemiyor anlamıyorum.
    bu hayvana bunu yapan suriyeli çocuklar olduğu söyleniyor, acaba mültecilere karşı bir tepki olmasın diye mi? hiçbir anlam veremiyorum.anlayamıyorum.
  • olay yavaş yavaş suriyelilere dönmeye başladı bunlar tutuştu onun için bu haberler
  • böyle saçma sapan savunmaya geçtiklerine göre bu köpeğin ayaklarını kesen ya a-haber çalışanlarından ya da akp'li birisi. eğer öyleyse zaten korkacakları bir durum yok. konuyu kapatın derler, kapanır. hiçbir polis memuru da üstüne gidemez. akp türkiyesi.
  • arkadaşlar mevzu akp'li, suriyeli ya da başka birinin yapmış olması değil.

mevzu din sömürüsü ile steril ve plastik bir ahlak sistemi kurmaya çalışan-kuran ve bu yolda kendisine takipçi kazandıran bir dikte rejimini böyle haberlerin rahatsız etmesi.

allayıp pullamaya çalıştıkları o islam, ahlak, hoşgörü siyaseti böyle haberler ile çatlıyor.

aynı paralelde cinayetlerin, kadına ve çocuğa şiddetin-tacizin de olabildiğince üstü kapatılıyor ya da az gündemde tutuluyor.

amaç oksimoronluktan olabildiğince kurtulmak, piyasaya sürekli gülen yüzler sürmek.