şükela:  tümü | bugün
 • son olarak mizah dergilerini hedef almış kanal. sadece tiraj geliriyle ayakta duran mizah dergileri için perde arkasında kimler var, kimlerden destek görüyorlar sorusunu sormuştur. hiçbir muhalif sese tahammülü olmayan iktidarın destekçisi olduğu perde arkasında saray'ın olduğunu bilen kalmamış gibi analiz sıçmıştır. videonun ekran görüntüsü burada
  (bkz: uykusuz)
  (bkz: leman)
  (bkz: penguen)

  edit: tık kazandırmamak için video linkini kaldırdım.
 • muhaliflik, tarafsızlık adı altında chp ve kemalizm'i yıllardır yalayan dergileri hedef alıyorsa hiç üzülmem. halka en az chpliler ve bürorat kafalılar kadar uzaklar. sürekli de halkı aşağılarlar. sürekli recep tayyip erdoğan kapakta hakaretlere uğrar.

  bir kere bir chplinin kapak olduğunu gördünüz mü?

  bunların çoğu mizah dergisi falan değil bildiğin chp propagandası yapan yayınlar.

  elbette kapatılması demokrasiye aykırı ama gelip de bana bağımsız, muhalif falan demeyin, yemiyoruz artık.

  aynı sanatçılar gibi. oyuncular, şarkıcılar. görsen tarafsız ve muhalifler ama chp'nin eklemettin ihsanoğlu'nu açıklayacağı toplantıda da en öndedirler.

  edit: sağ olsun arkadaşlar mesaj yağmuruna tuttular. chpliler de ara sıra hafifçe eleştirilmiş. ben uzun zamandır bu dergileri almıyorum. çok da merak etmiyorum. sadece facebook, twitter vs paylaşılmışsa istemeden görüyorum. bir de ekşisözlük'te başlık açılıyor. billmem ne dergisi şu tarihli kapağı. orada görüyorum.

  sadece iktidar eleştirilir diye saçma bir şey olamaz. türkiye'nin bu halde olmasının sebebi tayyip erdoğan'ın rakipsiz olması. erdoğan akp'yi kurduğunda sıfırdan kurdu. kendisinin hiçbir dahli olmadığı bir siyasi düzende tek başına iktidar oldu. ve 15 senedir girdiği her seçimi kendisi ve kurduğu parti kazandı.

  sözüm ona türkiye'nin en aydın (!) en zengin kesimlerinin desteklediği, mustafa kemal atatürk'ün kurduğu (buradan atatürk düşman olduğum varsayılmasın. atatürk benim de önderim, kemalistlerden nefret etsem de) parti nedense hiç eleştirilmiyor. lider olarak da bula bula bir başarısız, girdiği her seçimi kaybeden ve utanmadan hala koltuğa yapışan bir bürokrat eskisi.

  iktidarsa o da iktidar. ve seçim kazanamayan bir iktidar.

  yani siz bu kadar imkanla bir seçim bile kazanamıyorsunuz ve mizah dergileri sizi eleştirmek bir yana destek çıkıyor. benim anlatmak istediğim bu aslında.

  sürekli seçim kaybeden liderlerden kurtulun. kendinize atatürk gibi, erdoğan gibi kitleleri arkasından sürükleyecek bir lider bulun.
 • ahaber gibi tırt bir kanaldan, ''gerçek haber niteliği taşıyan haberler beklemek'' kadar garip değildir.
  yahu bunlar sabah akşam hükümetin ağzından çıkacak şeyi bekleyen zavallılar.
  ciddiye almayınız.
 • özellikle de uykusuza yardırmişlar. muhalif olan herkesin, herşeyin arkasında faiz lobisi, dış güçler mi var? bu nasıl bir masif şizofreni arkadaş ya!
 • haybeye tık kazandırmayın şu babasızlara. ciddiye almayın amk yazdıklarını. ahaber kadar çirkin, yüzsüz, aşşağılık bir yayın kuruluşu daha görmedim, muhtemelen de göremeyeceğiz.
 • mizahın asıl görevi güldürmek.
  e güldürüyor zaten?
  hani analiz kasayım diye taa tanzimatlara kadar gidip, saçma sapan yerlerden günümüze bağlamak da çok acayip olmuş. yeri geldiğinde muhafazakar geçinen dergiler, gazeteler mizah adı altında türlü terbiyesizlikler yaparken sesini çıkaramayanlar, işine geleni hedef alarak yine kendilerinden bekleneni yapmışlar, bravo aynen devam.
 • mizahın asıl görevi güldürmek sonrasını okumadım
 • iktidar 15. senesine girmiş, adam hâlâ "bunlar chp'yi eleştirmiyor." diyor. tamam, chp'yi iktidara getir, bak bakalım eleştiriyor mu eleştirmiyor mu?
 • akp seçmeninin cehaletinin bedelini biz ödüyoruz anasını satayım. tecavüzün suç olduğunu, mizahın sadece güldürmek olmadığını falan tartışıyoruz. :(