şükela:  tümü | bugün soru sor
 • evet yanlis duymadiniz, bu bir sorunsaldir. o cok yermelere doyamadiginiz a haber kurumunun sözcü'den farki ne?

  igrenmenizin sebebi, sadece bir tek ideolojiye oynamasi degil mi yoksa? eger öyleyse, derhal sözcü yü de bir pacavra gibi rezaletler listenize ekliyorsunuz.

  ama yoook, benim görüsüme oynamiyor diyeyse bunca tatava, kusura bakmayin ama en hafif tabiriyle, ikiyüzlü comarsiniz.

  arkadasim, siz hicbir zaman tarafsiz bir medya organi istemediniz ki. sizin istediginiz, benim tarafimda olan medya organi. bu organ sizi orgazm etmesi dilegimle,
  esnek kalin.
 • aşırı taraflı ve kendinden olmayanı yok sayma görüşünü çok sevmesem de gidip alman kanalının önünde saçma sapan röportaj yaparak kendini rezil eden ya da tl pakistan rupi'si karşısında haftayı artışla tamamladı *gibi haberler yapan müptezel bir yayın organını da sözcü'yle bir tutamayacağım.

  edit: rupi haberinin montaj olduğu konusunda uyaran arkadaşlara teşekkürler. a haber'in beyin yakan haberler bolluğunda gidip gerçek olmayan birinin aklımda kalması iyi olmamış. onun yerine bunula idare edelim:

  (bkz: #77963252)
 • benim için fark yok. ikisini de sevmem.
 • birinin gazete diğerinin tv kanalı olması bence en major farkıdır.

  ayrıca her ne kadar ikisi de yandaş olsa da sözcü pek haber saklamıyor ama ahaberde işlerine gelmeyen hiçbir haber kesinlikle çıkamıyor.
 • sözcü’de her partiden, her siyasi düşünceden insanların haberlerini okuyabiliyorsun. derdi olan memlekette yanlış giden şeylerden haber alabiliyorsun. muhalif diye eskiden chp’liydim ama artık atatürk’ün partisi değil ile başlayan insanları muhalif diye çıkaran gazetelerle karıştırma. dolar zirvedeyken dünyayı tl korkusu sardı yalanıyla insanları bırak gerçekleri saklamayı bildiğin insanları kandırmaya yönelik haberler yapmıyor. gidin kendi bokunuzda boğulun. hesap zamanı gelecek merak etmeyin.
 • sözcü okuyanlarin cogu başka haber kaynaklarını da takip ederken a haber izleyen trt izliyor birde
  birisi yazılı birisi gorsel basın
  a haber fetoyu savunup döneklik yapmış almış almıştır sözcü fetoye sövüp yargılanmıştır
  birisinde mehter diğerinde izmir marşı vardır
 • a haber tamamen iktidarın sahip olduğu bir kanaldır. sahibi diyorum bak satın alınmış. diğeri muhalefet kanadının lehine haberler yapar ama satın alınmamıştır. ikisi de taraflıdır doğrudur ancak aradaki bu fark bayağı bir fark sanki. anlayabilene tabi anlayamayana yapacak bir şey yok rabbim ıslah etsin. bir tarafta senin gözlerin ile gördüğün kulakların ile duyduğun bir olayı bile çarpıtarak tam tersi şekilde yalan haberler yapan bir kanal varken kıyas kabul etmez diğerinin muhalifliği ile.
 • zeka seviyesi, vatan ve millet sevgisi, eğitime olan bakış açısı, para için her şeyi yapıp/yapmayanların farkı...
 • cumhuriyet ile akit de bu listeye girer diyeceğim karşılaştırma.