şükela:  tümü | bugün
  • bakırköy'de kpss a grubuna yönelik hizmet veren eğitim kurumu. eğitim kurumu demek biraz hafif kalıyor çünkü hocaları olağanüstü ve donanımlı. iktisatta alper hoca ile genel kültürünüzü, hayata bakış açınızı epey bir geliştirebilir entellikte nirvanaya ulaşabilirsiniz. iktisat netlerinizi zaten uçurursunuz da malum atanmak zor. hukuk zumresinde de iki tane filozof barındırır. engin hoca ve serhat hoca ile ufkunuzu bir kaç kat genişletebilirsiniz. türkiye'deki hukuk sorununu bile çözebilirler.
  • daha fazla para daha fazla daha fazla diyerek ufacık çapsız bir binaya doldurmuşlar insanları. ne girdiğin dersten verim alıyorsun ne odaklanabiliyorsun. o sınıflar neden sessiz biliyor musunuz? havasızlık ve oksijensizliğin getirdiği enerjisizlikten. hoacalar da her parayı bulan sonradan görme misali egoları tavan dolaşıyorlar. ders aralarında ilgilenmezler işlerine gelmedikçe. yalnız biri hariç o da murat kaplan. efsanelerin adamıdır kendisi.

    yazık ediyorlar çokca, 10 tane daha fazla öğrenci almak için sınıftakı mevcut 40 kişinin vebaline giriyorlar. ayıp sanki he?

    bir de kayıt olurken telafi derslerinin varlığına inandırırlar. konunun üstünden 1 ay geçer kaçırdığınız ders bir türlü denk düşmez. karlar düşer düşer düşer laylalay.