şükela:  tümü | bugün
  • bakırköy'de kpss a grubuna yönelik hizmet veren eğitim kurumu. eğitim kurumu demek biraz hafif kalıyor çünkü hocaları olağanüstü ve donanımlı. iktisatta alper hoca ile genel kültürünüzü, hayata bakış açınızı epey bir geliştirebilir entellikte nirvanaya ulaşabilirsiniz. iktisat netlerinizi zaten uçurursunuz da malum atanmak zor. hukuk zumresinde de iki tane filozof barındırır. engin hoca ve serhat hoca ile ufkunuzu bir kaç kat genişletebilirsiniz. türkiye'deki hukuk sorununu bile çözebilirler.
  • değerli hocalarıma emeklerinden dolayı teşekkür ederim ama söyleyecek sözlerim var. sizlerin iyi birer insan olması hata yapıyor olduğunuz gerçeğini değiştirmez.

yöneticilik gerçekten bambaşka bir şey. sene başından beri bize güvenin diyip gk gy sınavından bir gün önceye "ilk" büyük harflerle ilk makro mikro etütlerini koymanız gerçekten paha biçilemez bir jest(!) bunu yaparken de son anın öneminden bahsedeceksiniz muhtemelen. bunu neden burdan yazıyorum çünkü eleştiri kaldırmadıklarını düşünüyorum. etüt salonu dediğiniz kömürlükte nefessiz ders dinlemek sizin mükemmel anlatımlarınızı gerçekten gölgeliyor. siz gölgelemiyor sanıyorsunuz. yanılıyorsunuz. 2 sınıf birleştirme modası da ayrı rezalet.

sırf yaptım demek için yaptığınız etütlerin en az 2 kez yapılmış ve bir hafta önceden bitmiş olması gerekirdi. çünkü sınava 1 hafta kala, bırakılır o ders çalışma. kafa dinlendirilir. biz hep böyle gördük. vize sinavına girmiyoruz neticede son gece çalışıp da geçelim, kpss bu. önceki yıllar nasıldı bilmiyorum ama bu sene dışardan hiç iyi görünmüyorsunuz.

gidecek olanlar bunları da göz önünde bulundursunlar. çünkü sadece hocanın iyi olması yetmiyor. gelişmekte olan ülke ikilemi var resmen dersanede.