şükela:  tümü | bugün
  • 4. torba son torba değilmiş bir kere
    bizden altta 5. torba var 6. torba var
    o kadar da kötü olmayan durumdur
  • turnuvalara katılmamaya o kadar çok alıştığımız için sorun olmayacak gelişmedir.

ayrıca, senin takımında bi numara yoksa 1.torbadan girsen ne olur? yine elenirsin. türk futbolunu bu duruma getirip, milleti milli takımdan soğutma konusunda emeği geçen malum kişilere gıyabında selamlarımı iletiyorum.
  • faroe adaları ne ara 4. torbaya yükselmiş amk tepkisi verdiğim durum.
  • bu milli takım 1.inci torbadan da kuraya girse sonuç değişmez. o kupaya gidemeyiz.

o yüzden tınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.
  • umurumda olmayan durumdur.

futbolun içine sıçılmıştır. izlenebilememektedir. böyle bir ortamda trobanın önemi yoktur. federasyon başganı, teknik direktör ve siyasi otorite düzeltsindir.
  • arnavutluk'un üçüncü torbadan girdiği kuraya dördüncü torbadan katılma durumudur.

içler acısıdır.
  • yanlıştır. almanya 1. torbadan girdiği için biz de 1. torbadan girmiş sayılıyoruz. üzülmeyin.
  • dua edin 4. torbadan giriyoruz ya onu da yapamasaydık. acınası bir durum
  • vay amk demek arda'nın, burak'ın, selçuk'un, toprak'ın, gökhan'ın vs vs vs formsuzluğunun sebebi uzun adam imiş he? bak şimdi bir yaşıma daha girdim. imparatore'nin tercih hataları, ego şişkinliği, demirören'i seçen futbol yöneticilerinin hatası yok he? bak oldu iki yaş artışı.

neyse konu uzamasın, türk futbolunun ve yöneticilerinin ayıbıdır.

not: pasolig oldukça mantıklıdır bana göre, tartışmam bile. kaldı ki pasolig ile milli takımın kazakistan'ı güç bela yenmesinin alakası ne onu da bilemedim ama neyse dedim ya uzatmayım, siz değerli ekşici bilginler herşeyi en iyisiyle bilirsiniz.

uzatmayım dedikten sonra bile hala yazıyorum bendeki de iş yahu