şükela:  tümü | bugün
  • reddit'teki, amazon'dan alınmış bir ekran görüntüsüne göre yeni radiohead albümünün adı. parça listesinin de bir kısmı gözüküyor.

--- spoiler ---

parça listesi

--- spoiler ---
  • tinker tailor soldier sailor'un big boots olabilme ihtimaliyle kendimi camdan aşağı atacağım yeni radiohead albümü.

edit: atamadı :(
  • fake olup olmadığı konuşulurken, albümden sample'ların çalındığı bir video düşmüş. şahsen dinlemeyeceğim. isteyenler için.
  • beklemedeyiz. muhtemelen dakikalar içinde yayınlanacak.

edit: (bkz: true love waits)
  • albümden çıkan burn the witch ve daydreaming albümün güzel olacağına inandırdı beni. her zamanki gibi ilk dinlemede çok ısınmamış olsam da o iki şarkıya, şu an "kendimden geçerek" dinliyorum. true love waits de bu albümde yerini almış, insan bilse de merak ediyor acaba nasıl olmuş neler değişmiş şarkıda diye.

edit: şarkıların hepsini delicesine merak ettiğim için aynı anda açıp kulaklarımla yutmak istiyorum bir an önce. tabii ki de (bkz: true love waits) şarkısından başladım dinlemeye. ama benim için bu şarkının bu versiyonundan daha güzeli değildir kesinlikle, daha güzeli de gelmez gibi.

edit2: 2 tur attım albümde şu ana kadar ve kesinlikle harika olmuş.
  • radiohead in 9.albumu. şimdi malum sitelerden indirmeye başladık, heyecan büyük.
  • türkiye saati ile 9.00pmde çıkacaktır. malum ortamlarda olduğu da belirtilmiş.

edit. turbobilmemne diye bir linke baktım. yok üyelik yok bilmemne. yavas indirecekmiş yarım saat sürecekmiş. al dedim benden de 5 dakika eklesen saat zaten 9.00 olacak. salaklar ya.
  • in rainbows tarzı bir albüm olursa muhteşem olur dediğim yepisyeni radiohead albümü. bekledik bu günü çok bekledik.
  • iniyor gönlümün efendisi, hasret bitiyor.

twitter'dan
  • an itibariyle dinlediğim yeni radyokafa albümü.

inceleme ve yorumlardan önce geçici edit: bence olmuş albümdür.

edit 2: bulamayan var ise şuradan: a moon shaped pool