• radyokafa'nın yeni albümü.

parça listesi:
    (bkz: burn the witch)
    (bkz: daydreaming)
    (bkz: decks dark)
    (bkz: desert island disk)
    (bkz: ful stop)
    (bkz: glass eyes)
    (bkz: idetikit)
    (bkz: the numbers) <<bildiğimiz silent spring bu>>
    (bkz: present tense)
    (bkz: tinker tailor soldier sailor rich man poor man beggar man thief)
    <<sözlüğün 50 karakter sınırına takılmış ilk radiohead şarkısı>>
    ve...
    (bkz: true love waits)
  • tinker tailor soldier sailor'un big boots olabilme ihtimaliyle kendimi camdan aşağı atacağım yeni radiohead albümü.

edit: atamadı :(
  • beklemedeyiz. muhtemelen dakikalar içinde yayınlanacak.

edit: (bkz: true love waits)
  • albümden çıkan burn the witch ve daydreaming albümün güzel olacağına inandırdı beni. her zamanki gibi ilk dinlemede çok ısınmamış olsam da o iki şarkıya, şu an "kendimden geçerek" dinliyorum. true love waits de bu albümde yerini almış, insan bilse de merak ediyor acaba nasıl olmuş neler değişmiş şarkıda diye.

edit: şarkıların hepsini delicesine merak ettiğim için aynı anda açıp kulaklarımla yutmak istiyorum bir an önce. tabii ki de (bkz: true love waits) şarkısından başladım dinlemeye. ama benim için bu şarkının bu versiyonundan daha güzeli değildir kesinlikle, daha güzeli de gelmez gibi.

edit2: 2 tur attım albümde şu ana kadar ve kesinlikle harika olmuş.
  • radiohead in 9.albumu. şimdi malum sitelerden indirmeye başladık, heyecan büyük.
  • in rainbows tarzı bir albüm olursa muhteşem olur dediğim yepisyeni radiohead albümü. bekledik bu günü çok bekledik.
  • iniyor gönlümün efendisi, hasret bitiyor.

twitter'dan
  • ilk olarak büyük büyük çok büyük beklentilere girmiştim. thom amcamı iyi dinlememişsem ''don't get any big ideas they're not gonna happen''.

albüm genel olarak ikinci bir the king of limbs, evet. çok çok akustik ve yaylı bir albüm olmuş. elektro gitarı nereye sakladılar merak ediyorum. ya ben lift falan olacak diye bekliyordum albümde, ne bileyim artık big boots'u tozlu raflarından çıkarırlar cayır cayır diye bekliyordum. fazla olgun bir albüm, ben beklediğimi bulamadım...
  • an itibariyle present tense'i dinlediğim albüm. tüylerim tiken tiken ya la. amk ağlayacam koskoca adam. konser kaydından farklı olmuş. ama bu da iyi. konser kaydı da iyi.
  • kanımın acayip kaynadığı albüm olmuştur. sound olarak daha bir umutlu hale gelmişler bizim radyogafalar. the numbers, identikit ve present tense ilk dikkatimi çeken parçalar oldu. true love waits de creme de la creme olmuş.

çok mutluyum lan. see you in barcelona!
hesabın var mı? giriş yap