şükela:  tümü | bugün soru sor
  • insanlarin turk filmlerinden ozenip gercek hayata gecirmeye calistiklari, benim de uzun bir zaman hayalini kurdugum bisey.bir nevi sacmalik bu imkansiz bir aksiyon aslinda. yasadiklarini cöpe atma gibi bir sansin yok istemedigin herseyden ve herkesten siyrilma sansinsa hic yok.bu sadece bir palavra ve sadece turkan soray,emel sayin,hulya kocyigit ve filiz akin icin gecerli...
  • geir tjelta'nın thx (ahx) formatında bestelediği muhteşem serinin ismi. iki parça mevcuttur.
  • dunyanin en asmis parcasi. arada scenesat'te denk gelinebilir.
  • geçtiğimiz ayda piyasaya çıkan bir adventure oyunu, lace mamba diye bir stüdyo hazırlamış. son yıllarda çıkan diğer oyunların aksine 2 boyutlu çizgi romanvari grafiklere sahiptir, anlatımı da grafik roman tarzı ilerler. konu olarak da gelecekte dünyanın iklimsel felaketler sonucu yıkıma uğramasıyla, o post-apokaliptik ortamdaki bir takımın zaman makineleriyle geçmişe gidip artık emekliye ayrılmış bir bilimadamından yardım istemeleri sonucu geleceği kurtarma çabalarını anlatır. orijinal senaryosu ve özlenen grafikler ile şu boş zamanları geçirir gibi geliyor.
  • eski tip 2 boyutlu point click tarzı adventure sevenler için vakit geçirilebilecek güzel bir oyun olmuş. bulmacaları kolay olsa da bir kaç noktada zorlandım diyebilirim. oyunda bazı buglar mevcut. bazı yerlerde oyunu kapatıp baştan açmanız gerekebiliyor ama save etmeden kaldığınız yerden devam edilebilmesi güzel olmuş. bazı bulmacalarda belli bir süre takılınca size "skip" seçeneği sunarak google'dan çözüme bakılmasına ihtiyaç bırakmıyor.
  • yalnızca fay karakteri için dahi en azından bir göz atılması gereken adventure oyunu. seslendiremeleri başarısızdır.
  • dream theater in the astonishing albümünün ilk diskinin 19. parçası. albümün geneline göre dream theater kafasına daha yakın bir şarkı. kalıcı olur mu bilmek zor ama bana göz kırpan şarkılardan biri oldu albümdeki. john petrucci outro solosunu gayet leziz ve tadında bırakmayı bilmiş.
  • hakkında sadece bir entry yazılmış olan ama yeni dönem dt kafasının en iyi işlerinden birisi. aşmış bir solosu var bu şarkının. diskografinin en iyilerinden biri olabilir çok rahatlıkla. tek şanssızlığı the astonishing gibi fanların neredeyse hiç yüz vermediği bir albümde yer alıyor olması...