• cibilliyetini siktiklerim.
  • en az kasim 2016’dan beri acik adresi biliniyordu, ne tesaduf ki secim oncesi adresi ortya cikmis gibi goruntuler cikiyor ahzhxhaj

https://twitter.com/…status/794552069562728449?s=21
  • o goruntuden optugunu nasil cikardilar amk. adam yukari kaldiriyor iki eliyle muhtemelen duzeltiyor. hadi velev ki optu, size ne lan? adam amerika'da muhtemelen amerikan vatandasi, opecek tabi. hadi onu da gectim, adamin a. oksuz'le alakasi kan bagi bile degil. kayinbirader. eger kayinbiraderimizin yaptiklariyla yargilanacaksak nerede sucun sahsiligi ilkesi? bunu haber olarak sunan gazetecenin suratina tukureyim ben. ne diyim size. hayir bi de adam bu goruntuyu alabilmek icin gecesini gunduzune katip gizli gizli cekim falan yapmis lol.

edit: klasik akp omurgasizlarindan fetocu musun diye mesajlar geliyor. feto'ye siz kandirilirken lanet edenlerdenim. feto gezicileri, askerlerimi, siyasetcilerimi iceri tikarken avazi ciktigi kadar bagiranim. siz o sirada fetocu savcilari goklere cikarmakla mesguldunuz duyamadiniz.
  • seni mi öpecekti herkes hizmet ettiği bayrağı öper
  • haberde en cok dikkatimi ceken sey ridgefield’i zengin semti diye tabir etmisler. yok lan, zengin semti degil orasi. 500 bin dolara ev new jersey’de cok normal. ozellikle manhattan’a yakin oldugumuz icin fiyatlar boylesine pahali. englewood, edgewater filan kiralar milyonlara cikiyor yani, o derece. ayrica o edgewater motors’u da daha once hic gormemistim, yarin gidip bi bakayim neredeymis. merak ettim *
  • zamanında türk bayrağını da aynı coşku ile öpen ve sallayanlardır efendim o zaman da iki yüzlülerdi şimdi de. yalnız bunu zamanında memlekete darulharp diyip cuma namazı kılmayan şimdi ise vatan millet bayrak aşkıyla tutuşanlar dert ediniyorlar ya kendilerine ah şu siyasal islam <3
hesabın var mı? giriş yap