şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kıçını da silseymiş.
  • cibilliyetini siktiklerim.
  • en az kasim 2016’dan beri acik adresi biliniyordu, ne tesaduf ki secim oncesi adresi ortya cikmis gibi goruntuler cikiyor ahzhxhaj

https://twitter.com/…status/794552069562728449?s=21
  • iki gündür anadolu ajansı kitlesinin bir garip fetö haberleri yapıyor.

dün bir eve gidip adil öksüzün burada olduğuna dair iddia aldık deyip kapının zilini çalmalar. dün de yazmıştım ama sen o evi istihbarata bildirmeden gittiysen hainlik bu çünkü ev deşifre oldu. yok haber verip de gittiysen bir bok görüntüleyemeyip bunu yayınlamak nedir var mı böyle bir habercilik o zaman alsın kamera herkes adil öksüz burada diye bir kapı çalalım açılmayınca, gizleniyor diyelim.

bu günde adil öksüzü görüntüleyemeyince karısı ve kayınçoyu görüntülemek, sanırım devlet fetö ile mücadeleyi anadolu ajansı aracılığı ile sürdürmeye çalışıyor. aqp her zaman ki gibi haber yaptırarak terörle mücadele ediyormuş gibi yapıyor.

seçimden bir gün önce de aha adil öksüz diye bir resim paylaşabilirler.
  • o goruntuden optugunu nasil cikardilar amk. adam yukari kaldiriyor iki eliyle muhtemelen duzeltiyor. hadi velev ki optu, size ne lan? adam amerika'da muhtemelen amerikan vatandasi, opecek tabi. hadi onu da gectim, adamin a. oksuz'le alakasi kan bagi bile degil. kayinbirader. eger kayinbiraderimizin yaptiklariyla yargilanacaksak nerede sucun sahsiligi ilkesi? bunu haber olarak sunan gazetecenin suratina tukureyim ben. ne diyim size. hayir bi de adam bu goruntuyu alabilmek icin gecesini gunduzune katip gizli gizli cekim falan yapmis lol.

edit: klasik akp omurgasizlarindan fetocu musun diye mesajlar geliyor. feto'ye siz kandirilirken lanet edenlerdenim. feto gezicileri, askerlerimi, siyasetcilerimi iceri tikarken avazi ciktigi kadar bagiranim. siz o sirada fetocu savcilari goklere cikarmakla mesguldunuz duyamadiniz.
  • her siyasal islamcinin sonunda yaptigi sey.

ilerleyen donemlerde malum sahisin oglununda ayni seyleri yapmayacak olmasinin hicbir garantisi yok.
  • eniştesinin yakalandıktan sonra karambole getirilip salıverilmesini sağlayan güce şükranının ifadesidir.
  • kölenin, efendisine sadakat gösterisi.
    adamın akrabaları tutuklandı, kendisini serbest bırakan hakim tutuklandı 2 yıldır yatıyor ama hala fetö ile göstermelik mücadele edildiğini, adil öksüz'ün aslında yerinin bilindiğini ama dokunulmadığını iddia eden uçmuş çomarlar var çok ilginç.
  • seni mi öpecekti herkes hizmet ettiği bayrağı öper
  • haberde en cok dikkatimi ceken sey ridgefield’i zengin semti diye tabir etmisler. yok lan, zengin semti degil orasi. 500 bin dolara ev new jersey’de cok normal. ozellikle manhattan’a yakin oldugumuz icin fiyatlar boylesine pahali. englewood, edgewater filan kiralar milyonlara cikiyor yani, o derece. ayrica o edgewater motors’u da daha once hic gormemistim, yarin gidip bi bakayim neredeymis. merak ettim *