• atv'nin türkiye kupasını sürekli almasının akabininde yeni uyduyla birlikte fırsatları değerlendirerek açtığı yeni spor kanalı.

  şifresiz hd olan ilk spor kanalı olacak kendisi.

  yandaşlıkla ün yapması sayesinde kendisini listeden sildiğimiz için yeni kanalıyla bir nebze izlenilebilir olacak. spor kanalındada yandaşlık yapmazlar herhalde. birde türkiye kupasında yayınlanmayan maç kalmayabilir bu şekilde.
 • maşallah diyelim de nazar değmesin.kaynağı nereden acep?

  tanım:havuz sporlarının bol yayınlanmasını beklediğim kanal.
 • parayı bol bulanların açtıkları spor kanalı.

  yandaş sabah'ı okumuyorum, yandaş atv'yi ya da ahaber mi ne haltsa ismi, seyretmiyorum ama adam gibi bir spor kanalı kurarlarsa bakarım biraz. avrupa,dünya yüzme şampiyonalarını falan göstersinler. havuz konusundaki uzmanlıkları herkesçe bilinmekte sonuçta.

  http://www.panenkaspor.com/…iliyor-haberi-4369.html
 • 10 ağustos 2014 cumhurbaşkanlığı seçimlerinden sonra yayın hayatına başlayacak kanaldır.

  serbest çağrışım yaparak iş arayan televizyonculara hatırlatmak isterim: çalıntı parayla ödenen maaşların bereketi olmuyor arkadaşlar.
 • spor kanalları arasında rekabet getirmesi açısından açılması pek şukela olacak kanal.

  yandaşlık ve yalama işlerine yayın hayatına başladıktan sonra bakarız. daha açılmadan yanlı yayın yapacak diye eleştirmek katıksız yobazlık olur vesselam.
 • 17 eylül çarşamba gecesi deneme yayınına başlayacak spor kanalı.

  link
 • eger tff 1. lig kirmizi ve beyaz grup maclarini yayinlarlarsa bir gezici olarak izleyecegim kanal.

  championship
  youth league
  apertura/clasura

  yi da aldiniz mi patladi gitti.
 • sabah koşumu yayınlasa izlemeyeceğim kanal. mide meselesi.
 • "canım maç çekmekte ne var ki!..." zihniyetindeki patronaja sahip kanal.

  maç yayınları için bütçeyi kısmakta ısrarcı davranan yönetim, geçtiğimiz sezonlarda yine atv için türkiye kupası spor karşılaşmalarının rejisini yapan yönetmen uğur yıldırım'a, a spor'da yayınlanacak karşılaşmalar için çok daha düşük bir bedel teklif etme cüretini göstermiş. yıllardır cine5, show tv, atv ve lig tv'nin spor yayınlarında çok başarılı işlere imza atan, tanımayanların gıyabında söylenen 'oynatalım uğur' lakabıyla hatırlayacağı uğur yıldırım'ı daha ilk haftasında rencide ederek küstüren ve yollarını ayıran a spor, personel istihdamını da minimal düzeyde tutmayı hedefliyor. mevcut yapılanmayla a haber ve atv çalışanlarının mesai saatleri yoğunlaştırılıyor hatta arttırılıyor da...

  medya çalışanlarının kulaklarını kirleten bütün bu duyumlar, yazıktır ki a spor'un şimdiden sektörün irrite edici platformlarından biri olarak anılmaya hevesli olduğunu gösteriyor.
 • d-smart bulunmayan kanal. ya da ben bulamadım.
hesabın var mı? giriş yap