şükela:  tümü | bugün soru sor
  • başta vasat müdür serkan korkmaz olmak üzere, erman toroğlu, zeki uzundurukan, evren turhan, levent tüzemen, uğur karakullukçu gibi isimlerle neredeyse her gün, her saat partizanlık yapıyorlar.

son zamanlarda fikret orman ve ali koç hakkında yapılan hakarete ve tehdite varan yayınlarla bu iyice ayyuka çıktı.

aslında galatasaray yapılanması yanlış bir ifade. bunlar galatasaraylı değil, terimspor'lu. tudor zamanında yaptıkları yayınları ve yorumları hatırlayın. bu günlerde eğer tudor olsaydı adamı çarmıha germişlerdi. bunlara galatasaray taraftarının da tepki göstermesi lazım. yarın terim gidecek ve yine doğrama operasyonları başlayacak. kulüpleri kontrol altına almak isteyen bu şark kurnazı medyaya karşı birlik olmak şart.
  • şerefsizler ordusu resmen!
  • terim spor değil spor terör örgütü olarak anılabilirler.
  • turgay demir' in içinde olduğu aspor kanalında olduğu iddia edilen yapılanmadır. nasıl bir yapılanmaysa bir turgay demir' i ne susturabiliyorlar, ne gönderebiliyorlar. bir adamla bile başa çıkamayan yapılanmadan(!) korkmayın bence.

bu arada algı operasyonunuzu sikeyim!!
  • aaa... gerçekten ben de dikkat etmiştim yok öyle bişeey..

olmayan durumdur.
  • bir beşiktaşlı olarak söylüyorum ki beinsports’taki beşiktaş yapılanması kadar kuvvetli değildir. güntekinler, ercanlar, tümerler, metin tekinler ve daha nicesi. ulan ülkedeki beşiktaşlıların yarısı bein’de :)
  • rasim ozan'ı beğenmezseniz meydan evrenlere, leventlere kalır. hoaydaaa
  • doğruları konuştukları için sana öyle gelmiş olabilir mi ? kaldı ki turgay demir denen arsız tek başına tinerspor temsilciliğini layıkıyla yerine getiriyor. katılmadığım önermedir.

edit:imla
  • sayılan isimlerden bir tanesinin fener veya beşiktaş’a hakaret ettiğini, ağır eleştirdiğini görmedim, duymadım. serkan korkmaz’ın gs’li olduğuna bin şahit ister, evren turhan en fazla gs’nin hakkını savunur diğer takımlara bulaşmaz, uğur desen şeker gibi çocuk, erman gs’li olmadığı için söylemleri bizi bağlamaz.

ama diğer yanda turgay demir, emre bol gibi gs ve fatih terim düşmanları var. nasıl bir gs yapılanması acaba bu?
  • a spor kadar vasat bir kanal için normal olan durumdur.