şükela:  tümü | bugün soru sor
  • lady gaga'nın röportajlarında/basın toplantılarında, bozuk plak gibi aynı şeyi tekrarladığını öğrenmemle yarmış film:

https://www.buzzfeed.com/…epeatedly-talking-about-h

odada kaç kişi varmış, tam anlayamadım ben. asfhgsa
  • mendilleri alın abi, başka bi şey diyemiyorum. sümüğüm aktı. hala ağlıyorum. i-na-nıl-maz bir kimya tutturmuşlar. lady gaga'nın komplekssiz, kamerayı sallamayan oyunculuğu sahiden ders niyetine okutulur. bradley cooper'ın yüzü, ifadeleri, sıcaklığı, utancı, aşkı...

holivud saçmalıkları var arada, kabul ama görmezden gelirim rahat rahat.

sümük diyorum.

durum ciddi.

(bkz: shallow)
  • bradley cooper'ın lady gaga'yı pezevenklerin elinden kurtardığı film...

sinemalarda...
  • gayet güzel oyunculuklarla bezenmiş duygusal bir film. daha önceki yazarların da dediği gibi birçok kişinin lady gaga önyargısını kuracağını dusunuyorum. özellikle konser sahneleri çok güzel bir açıyla çekilmiş, seyirciler arasında değil, direkt olarak sahnedeymis gibi hissediyorsunuz.

--- spoiler ---

her şeyin sorumlusu o ibne menajerdir, itici bir tip olduğu zaten en başından belliydi. gerçekten çok başarılı bir oyuncu seçimi olmuş.

--- spoiler ---
  • şu filmin fragmanında yaptıklarını biz ırk olarak milyar dakika çekip, editleyip henüz yapamadık.

film iyi mi değil mi fragmandan anlaşılmaz zaten ama şu fragmanın editi nedir, hayvan mısınız lan siz. biz daha babam ve oğlum çekiyoruz amk, amerika bey napıyorsunuz ya.
  • filmin fragmanında yer alan "the shallow" adlı şarkıya dikkat edin, insanları mıhlayacak.
  • “a star is born” yazınca gayet güzel ve karizmatik duruyor. ama “bir yıldız doğuyor” denince atv, fox tv’de falan yayınlanacak ancak tutmayacak bir yarışma adı gibi.
  • fırtına gibi bir ilk yarı, temposu düşük hafif sıkıcı bir ikinci yarı, harika şarkılar (müthiş performanslar), harika oyunculuklar ve güzel sahneler barından geneline bakıldığında oskar’ı hakeden güzel bir film olmuş.
  • --- spoiler ---

bradley cooper'ı walking dead rick rolünde izlediğimiz film :)

yalnız şarkılar çok iyi.

--- spoiler ---