şükela:  tümü | bugün
  • yeni kesfettigim yazar.

kullandigi dil ve yaptigi tespitler basarili vesselam.
  • mesaj alımını kapamış yazardır.
    kendisine futbolla ilgili bir başlıktaki entrysinden dolayı ulaşmak istediğim yazar.
  • gündüz uyuyup gece oturan bir kahraman. baba parası yemiyor ise nasıl geçindiğini çok merak etmekteyim. zira nasıl örnek bir anarşist olunabileceğiyle alakalı harika bir entry girmiş. (bkz: #68576508)
  • yazdığı (bkz: #68576508) entry ile badilerim arasındaki yerini almıştır. birisi çıkıp bana kendini anlat dese bu kadar anlatamam helal olsun.
  • (bkz: #69959095)

ne güzel götten uydurup, sıfır kaynakla entry kasıp popüler olmaya çalışmak. hayat size güzel lan. ben de gidip başlık açayım, ve bir mizansen oluşturayım.

bu yazarın adı hayrettin olsun meselâ.

hayrettin geçen sene cb ile görüştü. çok gizli bir örgüt kurmakla görevlendirildi. bu örgütün amacı türkiye cumhuriyeti devleti sınırları içerisinde ve yurt dışında düşman olarak görülen kimler varsa infaz etmek, muhalifleri sindirmek ve ülke içinde karışıklık çıkarmak. gözümle gördüm bunları. hatta hayrettin geldi geçen gün bana dedi ki şu anda bütün bakanlık, kamu kuruluşu, sivil toplum örgütleri vb. ne kadar kurum varsa hepsinde örgütten elemanım var tek telefonumla herkesi öldürtebilirim. yani hayret ediyor gerçekten. nasıl bir insan bu kadar cani olur? bu arkadaş örgütü kurmakla görevlendirilmeden önce de birçok faili meçhul cinayete karışmış. hepsini kendi itiraf etti.

ulu önder mustafa kemal atatürk bu hayrettin gibi bir vatan hainini görse direk astırırdı.