şükela:  tümü | bugün soru sor
 • mesaj alımını kapamış yazardır.
  kendisine futbolla ilgili bir başlıktaki entrysinden dolayı ulaşmak istediğim yazar.
 • gündüz uyuyup gece oturan bir kahraman. baba parası yemiyor ise nasıl geçindiğini çok merak etmekteyim. zira nasıl örnek bir anarşist olunabileceğiyle alakalı harika bir entry girmiş. (bkz: #68576508)
 • yazdığı (bkz: #68576508) entry ile badilerim arasındaki yerini almıştır. birisi çıkıp bana kendini anlat dese bu kadar anlatamam helal olsun.
 • üslubunu çok beğendiğim yazardır. mesaj almayı kapattığı için kendisine ulaşamadım. acaba hakkında ne yazılmış diye bakayım dedim, yalnız değilmişim. kendisi ile muhabbet nasıl edilebilir acaba?
 • #72991191 'de;
  --- spoiler ---
  "ancak protein tozunun yararlı olduğunu gösteren tek bir makale bile bulamazsınız. "
  --- spoiler ---

  diye buyurmuş. ancak öyle bir makale var:

  functional properties of whey, whey components, and essential amino acids: mechanisms underlying health benefits for active people (review).
  ha&zemel, j nutritional biochem, 2003, 14 (5), 251-258

  sanırım insanlara yanlış bilgi vermemek adına entry'sini düzeltmesi iyi olur. (“düzeltmiyorum lan” da diyebilir, düzeltebilir de; herhangi bir geri bildirim aldığımda bu bilgi vermek maksatlı yazılmış entry kendini imha edecek.)

  not: toz kullanmıyorum, bu ürünler üzerinden maddi bir gelirim de yok. belki de araştırmacılar weider'den falan yemlenmiştir onu da bilemem, ancak böyle bir makale var ve doğrusu neyse o.