• android ve ios versiyonları olan mükemmel kelime oyunu. bağımlılık yapması muhtemel.

android için: https://play.google.com/…s?id=co.fourapps.awordgame

ios için: https://itunes.apple.com/…rd/id1189770320?ls=1&mt=8
  • sigara molamızı şenlendiren güncellemeleri dört gözle bekleten oyun.
  • bağımlılık yapıcı kelime bulmaca türünde bir oyun
  • bu aralar taktığım, güzel oyun. yalnız oyunu yapan kişi ya da kişilerden biri kesin ığdırlı. şehirli sorularda mutlaka bir ığdır geçiyor.
  • kolay olduğu için hızlı etap geçilebilen ve bu şekilde de çekirdek çitlemek gibi kendine bağımlı yapan oyun. 1000 kelimelik finalini yaptım, güncellemeyi bekliyorum bakalım.
  • kelime gezgini rozetini alarak tum levelleri gectigim ve yenilerini bekledigim, pratik, bagimlilik iceren, ozellikle beklerken cok is goren oyun.
  • kelimelik oyununu silmem sonrası oluşan oyun boşluğunu dolduran zevkli bir oyun.

lakin oyun siralamalarinin doğru çalışıp çalışmadığına emin değilim.
  • artık güncellemenin gelmesi gerektiği oyundur.
  • ankarada kötü geçirdiğim bir günün akşamı çayyolu metrosuna binmeden önce farkettigim güzel bir kadının yanıma oturmasıyla başlayan süreçte telefonunda oynarken göz ucuyla kelimeyi bulmaya çalışmamı farkedip telefonu bana veren ve akabinde konu dışı buldugum kelimeleri kabul etmeyen ve telefon benim elimdeyken kelimeyi o'nun bulmasıyla ilk maceramın sonlandığı oyun.
    yaşadığımız ufak konuşma akabinde benim milli kütüphane durağında inmemle bana el sallayıp gülümseyen güzel bir insan görmemi ve bi anda güne verdiğim puanın yükselmesine sebep olan favori oyunum.
    umarım burayı okursun...artık ben de oynuyorum!
  • farmville oynadığım çılgın ergenlik günlerimden sonra ilk defa bir oyun beni bu kadar kitledi. 3 dakika boşluk buluyorum hemen oyunu açıyorum.

zaten kelime özürlü bir insanım normal bir insanin 3 snde cozebilecegi kelimeyi 3 dakikada çözüyorum ama daha zevkli oluyor. resmen bir oyundan alabileceğim maksimum faydayi alıyorum. kelimelik ile kiyaslamiyorum bile kelimelik bunun yanında aşırı sevimsiz ve zevksiz.
hesabın var mı? giriş yap