• credit agricole cheuvreux menkul değerler'in türk sermayesi tarafından satın alınmasından sonra ismi değiştirilen, forex ve halka arz konusundaki hizmetleri ile öne çıkan menkul değerler şirketlerinden biridir.
  • 4 aydır bist işlemlerimi yaptığım aracı kurum.
    ayda 6 lira hesap bakım ücreti alması dışında iyidir hoştur. bu ücrette keşke olmasaydı diyorum ama güzel bir hacminiz varsa verdikleri komisyon oranlarıyla pek önemsemezsiniz.

para yatırma ve bedelsiz hisselerin hesaba geçmesi(takas & operasyon) kısmında biraz yavaşlar. bundan önceki kurumumda daha hızlı kontrol ediyorlardı.
  • hisse koçu adlı yatırım önerilerinde bulunduğu hizmetine kaydolduğum kurum.

6 aylık dönemde yüzde 30 üstü getiri potansiyeli sağlamışlar. yatırım önerileri verdikleri kağıtlarda günlük çok kısa hedeflerden ziyade birkaç haftalık daha geniş bantlarda işlem yaptırmışlar. bu da daha çok işlemden ziyade yatırımcı odaklı olduklarını gösteriyor.

bence fena bir hizmet olmamış.
  • forex koçu adı altında da bir hizmeti bulunan firmadır. çeşitli sinyal ve stratejiler sunuyorlarmış. tabi ki 5000 $ ve üzeri depozitoyla gelenlere verilmekteymiş bu hizmetler. onun dışında 1000 dolarlık standart hesaba sunduklarına aynı firmanın fxanalist.com adresinden de hemen hemen ulaşabilmektesiniz. tabi bizim gibi 400-500 dolarlık mikrolara dönüp bakmazlar bile. zaten mikrocular kim ki? oysa ki ben de müşterileriyim, ben de nişantaşı çocuuyum *
  • reis ceketi tercih etmişler: https://ibb.co/gt1dgt

ben ki modadan ortalama bir mağara adamı kadar anlarım, bu nasıl bir iğrençlik diyerek bu ceket mesajlı cekettir hiç kimse bilerek ve isteyerek bu kadar iğrenç giyinemez dedim bu arkadaşı ekranda görünce.
  • yanından bile geçilmemesi gereken, kurumsallıktan uzak aracı kurum.

hesap açtırırken düşük komisyon var, o ücret yok, bu ücret yok, ücretsiz canlı veri-derinlik vs. diyen bu arkadaşlar; hesap açıldıktan sonra cart diye ilginç kesintiler yapmaya başlıyor. komisyon oranları düşük diye başta cazip gelebilir ama yaptıkları habersiz kesintilerle emin olun o farkı kapatıyorlar.

çalıştığım müşteri temsilcisi de profesyonellikten uzak, esnaf kafasında bir tipti. daha çalıştırdıkları insanlara müşteriyle nasıl konuşacağını öğretemeyen kurumdan hayır gelmez.
    bulaşmayın.
  • korkunç bir açıkçı. açıkçılığın adeta masteri yoda'sı. siz siz olun bunun dadandığı kâğıtta kısa vade düşünmeyin.
  • tam ismiyle a1 capital yatırım menkul değerler a.ş. mevcut ekonomik gücü ve ortaklıklarıyla borsadaki hisseleri evirip çevirme kabiliyetine haiz bir yatırım kuruluşu izlenimi vermektedir.
  • kesinlikle çalışılmaması gereken rezil bir kurumdur. gördüğünüz yerde usülünce iteleyip uzaklaşınız.
hesabın var mı? giriş yap