şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: a 101)
  • yanlış başlığa taşınmış market zinciri.
  • şurayı okuyan bir yetkili varsa bir zahmet ilgilensin ve şu instagram sayfasındaki gönderileri yoruma kapatsın. dolandırıcılık yapmaya çalışan tipler yorum kısmına yazıp duruyor. saçma sapan yorumlar da çok var. zaten anladığım kadarıyla yorumlara cevap verilmiyor. ondan açık kalmasının bir gereği yok. bim gibi kapatın bir zahmet.
  • kasıtlı olarak etiket değiştirmediğini düşündüğüm mağaza. iki haftadır çikolata almak için bakkal niyetine giriyorum. geçen hafta snickers ikili 1,50 idi aldım. kasaya gittim. kasada 2.95 çıktı. neden böyle dediğimde o geçen haftanın etiketi dediler. ardından bugün yine başka bir şubesinden çikolata aldım. rafta 1 lira olan dido kasada 1,50. neden böyle dedim. o geçen haftanın fiyatı dediler. geçen haftanın fiyatı numarası ile milleti çaktırmadan kazıkladıklarını düşünüyorum. nasıl olsa ufak meblağlar kimsenin dikkatini çekmez, millet kasaya kafasında hesap makinesi ile gitmiyor diye düşünüp çaktırmadan geçiriyorlar gibime geliyor.
  • 20 şubat 2020’de sherlock holmes ve stefan zweig kitaplarının geleceğini duyurmuş bir market.