şükela:  tümü | bugün
  • bugün durakta denk geldiğim türkiye için cinsel devrim niteliğinde ibretlik indirim:
    https://i.hizliresim.com/rjzydz.jpg

tükenmeden alın
  • stok bitmeyince demek ki...
  • rte'nin "en az 3 çocuk" söylemiyle ters orantılı indirimdir.
    fetö'cü köpekler.
    başaramayacaksınız!
  • aktrollere bir mesaj olarak yorumladığım indirimdir.

artık daha fazla üremeyin diyor olabilirler.
  • bugün alışveriş sırasında, kasada beklerken, kırklı yaşlarında bir adamın elinde görmüş bir hayli şaşırmıştım. sonra neyse bunu mu dert edeyim deyip geçmiş, marketten çıkınca kahkaha atmıştım. demek sebebi buymuş. neyse abimiz bu saatlerde mesaidedir, kendisine başarılar dilerim*
    edi-büdü: mesaj kutum bugün hiç olmadığı kadar hareketli* dillerde, kalplerde tek soru; niye bu kadar şaşırdın? şaşırırım tabi, a101 ortamı, kadın kasiyer, dindar ve yobazların çoğunlukta olduğu bir bölge ve en önemlisi marketin aşırı kalabalık olması. bence gayette komik. evet kırk yaşında olabilir, 60(!) yaşında ki bey amcamız da sevişiirr, tamam canlarım bunda bir sorun yok, bırakın sevişsin millet. ben gülmüşüm çok mu, aaaa*
  • çoktan seçmeli indirim listesi. kondoma ikame ürün olarak hacı şakir sabunu için kampanya yapmışlar.
  • altı paket aldığım indirimdir. beni de böyle indirimler mutlu ediyor işte. sağol a101.
  • hacı şakir daha ilgi çekici sanki.
  • devam sütüyle aynı karede olması pazarlama başarısıdır.
  • afişte hemen yanında da rulo havlu ve sabun indirimi görülüyor.
    seks yap, kağıt havluyla şöyle bi sil, duşa gir sabunlan.
    keşke iki dal da sigara verseler.