şükela:  tümü | bugün
 • şu ana kadar başlığı açılmamış olmasına şaşırdığım 20th century fox, warner bros. tarzı bir film distribütörü firmadır. şu ana kadar izlediğim filmlerinin hepsi çok güzel ve orijinal.

  amerikan sinemasının remake ve sequellerden geçilmediği şu zamanlarda izleyicinin taze kan ihtiyacını karşılaması bakımından ellerinden öpülesi. sayelerinde gerçekten güzel ve orijinal filmler izleyebiliyoruz.

  şöyle de site linkini bırakayım.
 • şahsımca son dönemde amerika birleşik devletlerinden çıkan en sağlam filmlerin dağıtımcılığı yapan şirket. müzik etiketi gibi dağıtımcı takip etmek de garip.

  lobster, killing of a sacred deer, the florida project, lady bird, moon light, supersonic, american honey vs.
 • birkaç yıldır ses getiren ve birçok ödül alan arthouse filmlerin prodüktörü ve distribütörü olan film şirketi . bu yıl a24'ten çıkan bazı filmler ; (bkz: good time)(bkz: the disaster artist) (bkz: a ghost story)
 • sektöre bir girdi, pir girdi. kısa zamanda markalaştı, saygı duyulan, "a24 logosu varsa iyidir" olumlu önyargısını yaratan bir firma oldu. a ghost story, good time, ex machina, it comes at night, hereditary, moonlight, room, kutsal geyiğin ölümü, the lobster, enemy, first reformed, swiss army man, the florida project, the disaster artist, eighth grade, american honey, a most violent year... bu filmlerin hepsini yaptırmış. ödülleri toplayıp duruyor. iyi bir filmografisi var a24'un.

  sıradaki filmleri: mid90s, under the silver lake, high life, climax, gloria bell, midsommar, in fabric, the lighthouse, waves, zola, uncut gems.
 • son dönemde izlediğim kalburüstü korku gerilim filmlerinin de arkasında bulunduğunu fark ettim abdli yapım şirketi.

  (bkz: hededitary)

  (bkz: the witch)

  (bkz: it comes at night)
 • ilk mesaja katılıyorum, kötü tekrar filmleri ve daha da vahimi süper kahraman filmlerinin oscar'a oynadığı şu berbat dönemde kendisinin sinema severler için "can suyu" görevi gördüğünü düşünüyorum. film sektörünün hbo'su. umarım aynı düzeyde de devam ederler
 • aslında festival kafasındaki filmlerlere onlara büyük bütçe vererek hollywood bütçelerinde muhteşem yapılar çıkaran film yapımcısı çok iyiler umarım batmazlar.
 • alternatif filmleri ile son dönemler gözümde efsaneleşmiş şirkettir.
  başında logosunu görürsen o film izlenir.
 • 2019'da sevdiğim filmleri sıralarken "bu adamlar napmış bu sene ya?" dedirten film şirketi. midsommar, the lighthouse, uncut gems, under the silver lake, the farewell, high life ve henüz izleyemediğim birkaç tane film daha var. takipteyiz.

  2020 mart'ta çıkacak david lowery'nin green knight filmini kestirdim gözüme.
 • geçtiğimiz yıllarda good time, climax, fabric, hereditary, the florida project ve mid 90's gibi güzel işleri de es geçilmemesi gereken yapım şirketi.