şükela:  tümü | bugün
  • 4 vitesli super bir mouse. ara sira kamyoncu gibi hissettirse de adami, fps oynarken hizli hareket etmem gerekince atiyorum 4. vitese en hizli sekilde hareket ediyorum sniperla kritik bi atis yapacagimda hemen iniyorum 1. vitese.

bugune kadar kullandigim tartismasiz en iyi mouse.
  • dpi hızını degistirdigimizde ustundeki topun renginin*** degismesi de ayrı bir hos
  • paranın satın alabilecegi en iyi mouse
  • fiyat/performans bakımından piyasada bulunan en iyi mouse. logitech mouselarının fiyatlarından şikayet edenlerin alternatif olarak yönelebileceği tek mouse.
  • a4 tech; x-766fs modelinde soğuk kış günlerinde sıcak hava, sıcak yaz günlerinde de soğuk hava veren bir fan sistemi kullanmış ve kendisini aşmış; lakin hassasiyeti 2000dpi da bırakıp hayal kırıklığı yaratmıştır. her şeye rağmen, x750bf ile kullanıcıyı tamamiyle tatmin etmeyi bilmektedir. team fortress 2 de zayıf bir karakterle oynarken (bkz: engineer) x3fire düğmesi çok işe yarar, canlar kurtarır, achievement yapar.
  • hem grafik işlerinde, hem oyunlarda inanılmaz kullanışlı olabilen modeline göre 4 ila 6 dpi çözünürlük seçimine sahip mouse modeli. bunun yanında hangi modun kaç dpi oalbileceğinide windowstan ayarlayabiliyorsunuz... ayrıca model yükseldikçe malzeme kalitesinin artmasına rağmen fiyat artmyıor böylede birşey var. bulabilirseniz x-750bf modelini alın.
  • x-750bf modelinde üstü terlemeyi önleyen deri ile kaplı olan fiyatına göre müthiş performans veren mouse. özellikle pc başında çok zaman geçiren biri iseniz muhtemelen terleme problemiyle karşı karşıyasınız demektir. yaklaşık 1.5 senedir günde ortalama 7-8 saat kullandım en ufak bir terleme veya sorunla karşılaşmadım. kısacası 30ytl civarı bir fiyata bedava sayılabilecek bir mouse.
  • "farenin altında dpi numaralarının yanında neden renkler var ki?" derken rengi değiştirmenin dpi değişikliği yarattığını kendisini aldıktan 1 sene sonra farkettiğim güzel fare.bugün sarı, yarın kırmızı oynarım diye kozmetikçi gibi kendimi kandırıyormuşum meğer.
  • sol tuşun yanıbaşında bulunan ve fps tarzı oyunlarda bastığınızda art arda 3 el ateş etmenize olanak sağlayan kırmızı tuşu çok beğendiğim aşmış fare.
    bir logitech manyağı olan beni bile kendisine hayran bırakmıştır.
    yalnız keşke şu 3 el ateş etme tuşunun da hızı ayarlanabilse. bazı silahlarda çok yavaş kalıyor zira.
  • mouse pad i çok kullanışlı olan fps tarzı oyun ekipmanı.