şükela:  tümü | bugün
  • bilgi editi: maalesef hala bulunamamış. çalışmalar sürüyormuş. umarım kurtulur diyeceğim ancak belli ki rahmetli olmuş. umarım yanılıyorumdur.

son edit: yanlış anlayanlar yazmışlar. mesaj atanlar var. son kez yazayım anlatayım kimsenin kalbi kırılmasın. sonra kötü niyetli kim ne anlamak isterse anlar. bazen yorum sizin demek mutlu olmak demek değil sadece yorum sizin demektir! işimin arasında haberin hala konmadığını görünce hızlıca paylaştım sevgili duyarlı suserlar. o sırada olayın durumuyla ilgili küfürlü bir şeyler yazmak istemedim. zira aa bile kendisi paylaşmamıştı haberi. giydirmek de istemedim sonra başım belaya girmesin diye ve üç nokta dahi koymadan yorum sizin dedim.

dünyanın en tehlikeli yolunda bir çalışanın bir hiç uğruna bu şekilde kaybolmasına ben küfrederdim etmedim. buna sebinecek falan da değiliz. hatta yanlış anlaşışmasın diye “yandaş aa” gibi benzetmeden bile kaçındım. sizlere direkt, hızlıca haberi verdim. umarım açıklığa kavuşur. bundan bile siyasi sonuç çıkaran pislikleri de gözler önüne serdi. kendileri söylemediğimden yola çıkarak siyasi malzeme kasmışlar. insan gibi uyarsaydınız zaten görünce düzeltirdim.

umarım bulunur ve sağ salim ailesine kavuşur nokta.

ön edit 2: sizler hakkaten psikopatsınız. birinin yorum yapmaması da dert oluyor adamlara bir de bana insanlıktan bahsediyorlar. ben burada yorum yapacak olsaydım ağır şeyler söyleyip küfrederdim o adamın düşmesine sebep olan sisteme! ama yorumsuz dedim ve haberi yalın biçimde paylaştım. valla çılgınsınız. illa diyeyim de yazarlar anlasın o zaman!

umarım bulunur ve ailesine kavuşur. ve buna sebebiyet veren ve önlem almayan, bu şekilde dikkatsizliğe sebep olan zihniyet de cezasını bulur! daha küfrederdim ama bu sefer de diğer taraf başlar...

ön edit: oğlum siz manyak mısınız? duyar muyar kasmışsınız! ben mutlu mu olun dedim? ihmal sonucu yuvarlanmış yorum sizin dedim. illa açıklama mı yapacağız? ya da illa buradan taziye falan mı göndermem gerekli ak çomarlar sizi?

anadolu ajansı muhabiri uçurumdan yuvarlanıp kaybolmuş. yorum sizin.

--- spoiler ---

aa muhabiri abdülkadir nişancı, bayburt-trabzon arasında bulunan soğanlı dağı'ndaki yol açma çalışmalarını takip ederken uçuruma yuvarlandı.

3 bin 500 metreden düştü

bayburt-trabzon arasında 3 bin 500 metre rakımda bulunan soğanlı dağı'ndaki yol açma çalışmalarını takip eden aa bayburt muhabiri abdülkadir nişancı, derebaşı virajları'nda görüntü çektiği sırada bastığı kar kütlesinin kopması sonucu uçuruma düştü.
    --- spoiler ---

eski yandaş medyadan kaynak

edit: imla
  • niye yorum bizimmis? diye sordurtan elim olay.

haaa, pardon aa. oh mu olsun diyecegiz o zaman? ajans yonetimine cins olun da sahada ekmek parasi pesinden kosan emekciyle ne derdiniz?
    yorum bizimmis...
  • inşallah sağ salim kurtulur. bu kadar da insanlığımızı kaybedip onlara benzemeyelim.

not: ekrem imamoğluspor.
  • vefat ettiyse allah rahmet eylesin denilesi, elim olay. bir kurum rezil rüsva, yardakçı bir zihniyet tarafından yönetiliyor diye, onun en alt kademesinde olup ekmeğini kazanmaya çalışan bir emekçinin konuyla tamamen alakasız bir vakada hayatını kaybetmesine sevinmek canavarlık alametidir ve kendini insan sayan bireye yakışmaz.
  • ülke ile empati yapmasını sağlayacak olay. yaşarsa tabi...
  • anadolu ajansı muhabiri olunca üzülmeyecek miyiz? umarım kısa zamanda sağ salim bulunur. yoruma açık bir konu değil.
    edit: kendinden olmayanı insan yerine koymayanlar. yazıklar olsun size.
    t: çalıştığı kurumun sitesinde haber olamayan muhabirin geçirdiği iş kazası.
  • haber kameramanlarının, muhabirlerin hem psikolojik olarak hem de fiziksel olarak ne kadar zor şartlar altında çalıştıklarına gezi parkı direnişi sırasında bizzat şahit oldum.

gezi'ye gelmiş olan insanlar dha muhabirine körü körüne saldırmaya çalışmış ve bu olay muhabirin zoruna gitmiş, muhabirin ağlayarak "ben de sizdenim bana neden tepki gösteriyorsunuz?" demesine neden olmuştu.

bu insanlar ekmek parası için çalışıyor, patronlarının ve kurumlarının siyasi görüşünü paylaşmasalar da bu işi yapmak zorundalar.

üzücü olay, umarım sağ salim kurtulmuştur.
  • ürpertici bir coğrafya; zor bir varoluş; ucuzca kayıp giden bir yaşam.
    "karayolları görevlileri yol açıyor." cinsinden ucuz bir propaganda haberi için maalesef...

sayarken atlamayalım; abdülkadir nişancı'nın da ahı var.
  • inşaallah sağ salim bulunur.
  • insanların çoluğu çocuğu için ekmek parası peşinde koşarken ölmesine sevinecek kadar onursuz bir toplum degiliz biz.

"yorum sizin" denmiş ya ancak bu kadar yumuşatabildim.