şükela:  tümü | bugün
  • youtube kanalı

yukarıdaki linkte kanalını ziyaret edebileceğiniz, kendisi vegan olup vegan yemekler ve atıştırmalıkları kanalında kendince tanıtmaya çalışan bir kardeşimizin kanalı.
    kendisini tanımıyorum ama konuşma tarzı ve üslubu, sevecen, insanclık ve pozitif bir kardeşimiz olduğu yönünde izlenim veriyor.
    youtuber lara nasıl doğal olunur , nasıl halkın içinden olduğu hissettirilir konusunda örnek gösterilebilecek bir kanal.
  • şimdi efendim o kadar tatlı birisi ki bu ekşi de yazıldı diye sevinmiş. keşke herkes hayatta küçük şeylerden mutlu olabilse. veganlıktan mıdır bilmem. ama bence hep böyleydi. enerjisi çok yüksek keşke arkadaşım olsa diyorum her izlediğimde.

kendisinin videolarını köfte yerken izlerken buluyorum kendimi, o kadar varoluşsal sıkıntılar içinde değilim ama ne veganlığı övüyor, ne veganlık propagandası yapıyor sadece veganlığın zor bir şey olmadığını kendi samimiyetiyle anlatıyor. mesela youtube da bir tane gözlüklü olduğundan herhal kendini prof sanan, vegan olmayan her şeyin zararlı olduğunu söyleyen ve her şeyi kendi biliyor sanan egoist biri var evlerden uzak, böyle değil mesela içimizden biri.

her videosunda iyi bir espri, samimiyet var. bir çok konuda bilgili olduğunu düşünüyorum. umarım bu samimiyet 100.000 aboneye ulaştığında kaybolmaz kanalın konsepti değişmez.

yüzünü göstermemesi ayrı bir mistizim katıyor bence hiç göstermemeli diyen taraftayım herkes kafasında ayrı bir şey canlandırıyor ama geri dönüşü olmayan bir yola girdi artık ne diyelim yolu açık olsun. vegan değilseniz bile tavsiye ederim. (danla bilic nasıl makyaj kanalıysa bu kanalda öyle bir vegan kanalı konsepte çok takılmayın derim :)