• nikine bakarken inme indiren yazar. hoşgelmiş. tıbbiyeli olabilir.

edit: bardak efsanedir öğrendin mutlu musun anagramıyla insanları derin düşüncelere itiyor...
  • nicki "bardak bişey öğrendin mutlu musun" cümlesinin anagramı olan yazar. ikinci kelime için yoramadım kendimi. sefalar getirmiş.

edit: yorduğuma değdi mi emin değilim bardak faresinden öğrendin mutlu musun çıktı*
  • bardak x x mutlu musun ... ortadaki iki kelimeyi bulamadım.
  • (bkz: fince)
  • bir silo yazısı.

(bkz: bardak züccaciyecinin karagün dostudur)

.
  • eğleniyor muyuz genşler. yazdık işte nickimin anlamını benden iyi mi bileceksiniz de uzatıyorsunuz. burasi benim nickaltım, bir userın namusudur nick altı, gelip burayı pisletmeyin.

şaka lan şaka nick altım sizin tarlalarınızdır istediğiniz gibi sürebilirsiniz. yalnız fenerliler sürmesin onlar bokunu çıkarıyor. şu sözlükte hiç sevmediğim şeylerden biri de nickaltı sevdası, nickaltı atışmalarıdır. hazır aleyhimde bişi yazılmamışken şimdiden söyleyim de, ''hoplattığım yazardır, bacaklarım en çok onun omuzlarında rahat eder, dudaklarından aldığım lezzeti almanlıktan almadım'' vs vs yazsanız da şurda şunu demiş pis faşik, burda bunu yazmış dinsiz imansız müslüman vs vs yazsanız da cevap filan vermem. beni başkalarının hakkımda yazdıklarıyla değil tarihle yargılayın.

syg.

biri aradan aylar geçmesine rağmen sırf siyasi görüşüne uymadığım için gelip bunu ispiyonlamış. onlar ki tanım için illa -dır diye bitmesini bekleyen güruhtur. işte bunlarla aynı ortamda yazan yazar-dır efendim bu kişi.
  • çalıkuşu ferideye aşik olan yazar.

(bkz: #39682189)

ızledigim tek dizi calikusuyken sebebi de sonunu yirtilmis okul kutuphanesi kitabindan okudugum ilk kitaplardan olmasi... ( sanirim yine nokta virgul birakmadik ve devrik sacma sapan bi cumle yazdim. anlarsin sen anlar)

tanimam etmem kendisini de kitapla ilgili yazdigi sey beni cocukluguma goturdu. gulumsetti iste. tesekkur ettim.
  • 02.03.2014'te lügatımıza giren 'zekat mı diğer türlü mü' sorusundaki diğer türlünün 'bağış' olduğuna kendini inandırmış arkadaşımız.
    (bkz: kırk yıldır uçucuyum böyle polyanacılık görmedim)
  • kendileri gibi olmayanlarca troll yaftası yapıştırılan bir sözlük yazarı. demokrasiyi toplumca götümüzden anladığımız aşikar.

tutarsız zihniyetleri eleştiren bi entrysini okudum, hak verdim. selamlıyorum kendisini.
  • şöyle bir entry girmiş: (bkz: #42983805)

olayı çok yanlış anlamış. sokaklarda senelerce patır patır ölen insanlar sizin için de öldüler. bu insanın düşüncesinde iseniz olayları dinli-dinsiz, alevi-sünni, terbiyesiz-terbiyeli gibi kalıplara ayırmadan anlamaya çalıştığınızda en azından politikaya bakışınız futbol takımı tutmak gibi sağcı olmaktan ileri gidecektir.

ha benim troll listemde kendileri bundan böyle, kalbim kaldırmıyor bu kadarını.
hesabın var mı? giriş yap