şükela:  tümü | bugün
  • türkiye hakkında en ufak bir fikri olmadığının göstergesidir.
  • bollywood'un ünlü oyuncusu, yönetmen ve yapımcı aamir khan'ın kültür ve turizm bakanlığının davetlisi olarak, istanbul'a gelmiş bulunmasıdır. dediğine göre ilk defa gelmiştir ve mutludur. konuyu bilmeden karşılama görüntülerine baksanız brezilyalı bir topçu mu geldi diyebilirsiniz. keşke araya hükümeti sokmadan gelseydi ama yine de hoşgelmiştir.
  • daha önce görülmeyen ilginç görüntülere sebeb olmuştur.

sosyal medyadaki yorumlar ve hayranların izdihamı göz önüne alındığında 22 milyon twitter takipçisi ile dünyanın en meşhur müslüman sanatçısı olduğunu bir kez daha ispat etmiştir. time dergisine göre dünyada ki 100 etkili insan listesine girmiştir
    bu listede fetullah gülen ve tayyip erdoğan yoktur.

sanatı ile hindistan gibi bir ülkede herkesi kendisine hayran bırakmıştır.
  • haber haber değil thy reklamı sanırsam.
  • bollywood ile türk sinemasını harmanlamak için ortak çalışma yapmak istiyorlar o sebeple çalışmalar sürüyor. kanal 7'nin saçma sapan hint dizileri vermesinin sebebi de sanırım bu çalışmalar için bizi alıştırmak. şaka maka kaşların arasındaki boyaya da alışıyoruz yeni adı kaşarası boyası.
  • insanların hayranlığın ötesinde, duygusal olarak bağlandığı ve sevdiği ünlü oyuncunun türkiyeye gelmesidir.

oyunculuğu, görüntüsü veya yetenekleri sebebiyle değil de, oynadığı popüler filmlerde cana yakın, iyi niyetli ve yardım sever rolleri sayesinde kendisine bu kadar sevgi duyulduğunu düşünüyorum.
  • aamir khan kim aamir khan ?
  • bileydim ben de giderdim diye düşündürmüş kişinin gelmesi olayıdır.

bilmeyen arkadaşlar kendisini tanımaya 3 idiots filmi ile başlayabilirler.
  • biraz sonra atv'de canlı yayın konuğu olacak.
    edit: atv yerine arcade yazmışım.
    bu arada konuk olmadı nedense. orayı kaçırmışım.
  • (bkz: aamir khan kim amk)
    tamam lan vurmayın, ilgi çekmek için değil, vallahi bilmiyorum amk.