şükela:  tümü | bugün
  • yakında nba'de göreceğimiz insanlar serisinden devam ediyoruz. bu senenin recruit'lerinden yıldız potansiyeli en fazla olan isim bana göre aaron gordon. energizer tavşanı gibi atletizmi var, iyi bir bitirici, ve garnett'in yaşlanmasından beri o kalibrede birini bulamamış atletik power forward pozisyonunu (rolünü) kurtarmaya yardıra yardıra geliyor. kendisini arizona kaptı bu arada.
  • blake griffin in savunması iyi olan ve crossover yapabilen biraz daha tığımsı haline benzemektedir. buram buram potansiyel fışkırıyor ve yaşıtlarına göre fazla olgun olduğundan bahsedilmektedir ve evet buralar hep entry dolacak.
  • [sana da yaziyorum la bunu velet]
    bir ihtimal olmasi acisindan:
    (bkz: quintuple double)
  • banvit forması giyen drew gordon'un kardeşidir aynı zamanda.
  • 6'8" bu genc, sf oynamasi uygun ancak dis sutu yok, bu nedenle pf oynuyor. cok atletik olmasina karsin pf icin biraz kisa ve yumusak kaliyor. nba'de bu tip arada kalan oyunculara tweener diyoruz.

potansiyeli yuksekse de nba'e tam hazir degil ama drafte girecegini acikladi. 6-9 arasi secilebilir. risk almak isteyen, seyircisine cilgin atletik bir oyuncu kazandirmak isteyen takim daha yukardan alabilir.
    gelecekte bir star mi olacak ikinci ucuncu opsiyon mu, kendi calismasina ve vucudunun son gayret biraz uzamasina bagli.
  • bu adamın kötü bir seçim olma ihtimali yok. atletizm, hırs ve zeka birleşti mi kendini durmadan geliştirebilen adamlar ortaya çıkıyor. hiç bi mock'ta ilk 5'te adı geçmiyor ama çoh yanlış, en kötü ilk 3 bu adam yahu.
  • 4'ten gitti. rookie of the year adayım kendisi.
  • yeni çaylakların hangisine rezerve alayım diye düşünürken bir anda gözüme çarpan oyuncu. hakkında en ufak bir sik bilmiyorum, gün gelir de efsane falan olursa, ben de yaşarsam, tabi sözlük de var olmaya devam ederse döner edit'lerim bu entry'i diye düşünüyorum. önümdeki 10 yazardan en az 5-6 tanesi o zamana kadar çeşitli sebeplerden doğal seleksiyonda elenmiş olsa bir efsanenin en ilk entry'lerinden birini giren yazarlardan biri olacağım allahım küt küt atıyor kalbim.
  • 4. sıradan orlando magic yolunu tutmuş canavar; geleceğin savunma bakanı.