şükela:  tümü | bugün
 • joffrey, cersei, shaq, magic, gervin, t-mac...

  (bkz: aaron stark)
 • hala hala ilginç bir şekilde hakkı verilmeyen adam. en iyi basketi attığı için smaç şampiyonu olmalı denmiyor zaten. inceleyelim,

  https://youtu.be/ig5eddenp_0?t=1m4s
  180 derece dönüyor ve dribbling yaptığı eli ile bacak arasından geçirip ters eli ile ters smaç basıyor. nasıl yükseldiğini söylemeye gerek yok.

  https://youtu.be/ig5eddenp_0?t=2m53s
  hoverboard üzerindeki bir adamın üzerinden atlıyor. yükseldiği yere replay'de dikkat. ayrıca çok net bir şekilde sıyrılıp adamın üzerinden geçmiş. hoverboard titremiyor bile.

  https://youtu.be/ig5eddenp_0?t=5m14s
  olayın koptuğu yer burasıdır. hoverboard maskotu sabit hızla dönmekteyken, senkronu ayarlayıp maskottan topu tek el ile (?) alır, diğer eli ensesine koyar ve neredeyse bir 360 basar.

  https://youtu.be/ig5eddenp_0?t=6m43s
  şu fizik kurallarını zorlayan, bir atletin bile zorlanarak yapabileceği belki de yapamayacağı hareketi tartışmaya gerek olduğunu bile düşünmüyorum.

  ondan sonra zach levine'in standardı vardı. he aynen. jordan'ın, dr. j'in, hatta dwight howard'ın bile yaptığı, tahminimce nba'de daha yapabilecek tonla adamın olduğu hiçbir orijinalliği olmayan uçmalı smaçlar. tamam zorlayan bir hareket, bildiğin havada yürüyor adam. tamam da yapılıyor be abi, yapıyorlar yani.

  gordon bildiğin vince carter'ı unutturmuş bir olay yaşatmıştır. basit bir şeymiş gibi konuşmayın.
 • uzun yıllardır nba all-star hafta sonlarını canlı izleyen, geçmiş yarışmaların videolarını izlemiş, jason richardsonları, vince carterları seyrederek kendinden geçmiş benim gördüğüm en iyi smacı basmış adam. 2. tur 2. smacı nba tarihinin açık ara en iyi smacıdır. evet, jason richardson ve vince carter dahil.

  şampiyon olmalıydı. zach lavine bile içine sindiremedi kazanmayı. efsaneydi.

  lan içim soğumadı.

  vurduğu smacın adı yok lan. 360, bacak arası, bel arkası, değirmen... vurulan her smacın bir adı var, bu adamın 2. smacının adı yok. hayat gibi lan, her şey adaletsiz.
 • bugüne kadar yapılmayanı yaptı mk çocuğu acaip bir şey lan bu.

  edit: orospu çocuğu jüri hakkını yedi mk.
  edit 2: rezalet ya yemin ediyorum. tarihin en iyi 3-5 smacından birini basan adam alamadı ya yarışmayı. şaka gibi.
  edit 3: çok sinirlendim hakikaten ya, uyumaya gidicem sinirden gidemiyorum. smaç yarışmasının hayatın özeti gibi olacağını düşünmezdim anasını satayım. çok büyük hayal kırıklığına uğradım.
  edit 4: en iyi olmaya çalışmayın çünkü sizden daha kötü olup sizin hakkınızı yiyecek birileri illa ki olacak...
  edit 5: arya stark gibi jürinin isimlerin sayarak uykuya daliyorum,
  shaq
  magic johnson
  mcgrady
  ....
 • gelmiş geçmiş en iyi smacı basan adamdır. sikerim saçma oy sisteminizi.
 • yaptığı smaç muhtemelen all star smaç yarışmasının puanlama sistemini değiştirecek bir kaç seneye. finalde sırayla oy vermek yerine, iki basketbolcu da smacını yaptıktan sonra mukayeseli oy vermek daha mantıklı olabilir.
 • sırılsıklamım
 • 2016 smaç yarışmasından sonra, 2020 smaç yarışmasında hakkı tekrar yenmiştir ve yine hak ettiğini kazanamamıştır. götoğlanı wade sırf miami oyuncusu diye derrick jones jr.'a 10 verip aaron gordon'a 9 vererek de karakterini yansıtmıştır. seviyoruz seni gordon, gönüllerin şampiyonusun.