• summer lig'de philadelphia'ya karşı öyle bir blok koydu ki of anam of... 2.06 boyuyla hızlı hücumda rakibin turnikesini havada topu kavrayarak blokladı, üstüne sprinti basarak orta sahaya geldi. orta sahaya geldiğinde karşısında iki savunmacı varken topu belinin arkasından diğer eline alarak (behind the back hareketi) hızla yol alırken faulle durduruldu. maçı canlı seyrederken kendimden geçtim.

çok özel bir oyuncu geliyor...

harika blok
  • draft önceleri ilk8 de adını göremiyordum. bence ilk5 ten gitmeli diyordum. 4 ten gitti. orlando iyi bir tercih mi şaibeli. ilk 5 oynaması gerekmiyor. yaşı daha çok genç. aynı gün doğduğumuzu fark ettiğimden beri büyük bi sempatim var. rookie of the year' adayım. en azından desteklediğim ve adım adım takip edeceğim bi çocuk.
    nba de kullanılan büyüme hormonu sayesinde size' ını çok daha üst seviyelere taşıyabilir ama bence gerek yok. şut çalışıp, şutunu iyi bi yere taşırsa gayet mükemmel bi 3 numara olabilir.ayakları hızlı ve fiziği atletikliği 3 numara için fazla iyi. sadece şutunu geliştirirse süperstar olabilecek.
    paçalarından potansiyel akan bi adam bu. nereye tutsan geliştirirsin bunu.
    dikkat çekelim yaşı çok genç. bu yıl bişey olmadı diye ümit kesmemek lazım.
    yaşıtlarına göre de bayaa olgun gözüküyor. bence karakteri de sağlam bi oyuncu.
    bu adamda iş var beyler. gözünden anlaşılıyor.
    rookie of the year' bence. olmazsa en geç 2018 yılı all-star'ı.
    katıldığı ilk slam dunk yarışma şampiyonu olur o kesin.
  • 4 numara potansiyeli varken magic'in ısrarla 3 numara denediği oyuncu. kolejde inanılmaz mücadeleci boya alanda bitirici ve savunmacı bir oyuncuydu. çaylak sezonunda sakatlandı oynayamadı doğru düzgün. bide üstüne seçildiği sezon frye a 4/32 lik bir kontrat verdildi çocuğun önü kapatıldı. bu sezonda aynı durum devam ediyor. magic de yerinde sayıyor o da. başka takıma gitmesi gelişimi açısından daha faydalı olacak.
  • ilk tur ikinci smacıyla yok artık dedirten 20 yaşındaki sf. ikinci tur ilk smacını da şimdi vurdu ve o da kesinlikle kesinlikle klasikler arasına girdi.

edit: 2000 vince carter'a üzgünüm ama güle güle demenin zamanı geldi sanırım.

edit2: 2006 andre iguodala vakasına dönmez umarım.

edit3: orospu çocuğu levineasyon.
  • naptı lan bu biraz önce. evde kaan kural tepkisi verdim amk.

edit: ebesininki noluyoz laaaaaaannn. olm havada oturdu lan adam.
    edit 2: oylama sisteminize soksunlar lan sizin. bariz hakkı yenmiş basketbolcudur.
  • tarihe geçecek smaçlarıyla 2016 all star'ına damga vurdu. maskotla birlikte hatırlanacak.
  • (bkz: wtf)
  • allah senin belanı versin göğsüm sıkıştı.

edit: gelmiş geçmiş en güzel smacı basıp şampiyon olamamak.........
    https://vine.co/v/inppiu0ha5y
    3d: https://vine.co/v/inptuoxahne
    yok bu başka bi şey ya... bambaşka.
  • bugüne kadar yapılmayanı yaptı mk çocuğu acaip bir şey lan bu.

edit: orospu çocuğu jüri hakkını yedi mk.
    edit 2: rezalet ya yemin ediyorum. tarihin en iyi 3-5 smacından birini basan adam alamadı ya yarışmayı. şaka gibi.
    edit 3: çok sinirlendim hakikaten ya, uyumaya gidicem sinirden gidemiyorum. smaç yarışmasının hayatın özeti gibi olacağını düşünmezdim anasını satayım. çok büyük hayal kırıklığına uğradım.
    edit 4: en iyi olmaya çalışmayın çünkü sizden daha kötü olup sizin hakkınızı yiyecek birileri illa ki olacak...
    edit 5: arya stark gibi jürinin isimlerin sayarak uykuya daliyorum,
    shaq
    magic johnson
    mcgrady
    ....
hesabın var mı? giriş yap